Windway OÜ
Registrisse kantud 12686273Windway OÜ (registrikood 12686273) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala veebiotsinguportaalide tegevus (EMTAK 63911). 2025. aasta müügitulu oli 54 827 eurot ja puhaskasum 47 904 eurot, bilansimaht 197 025 eurot. Juhatuse liikmed on Toomas Keel, Aleksander Ljubajev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.07.2014 (12 a 3 k) · L. Koidula tn 2a, Võru linn, 65608
Registriandmed KMKR EE101728197 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101728197
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veebiotsinguportaalide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 87,4 % | 2024: 92,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,4 % | 2024: 32,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 2024: 99,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 186,4 | 2024: 90,1 |
| Müügitulu kasv | +7,3 % | 2024: −22,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 54 827 | 51 097 | 65 804 | 68 997 | 71 756 | 64 218 | 56 132 |
| Puhaskasum | 47 904 | 47 435 | 50 364 | 37 975 | 22 759 | 11 449 | 22 626 |
| Käibevara | 142 932 | 92 244 | 41 456 | 52 020 | 26 475 | 22 910 | 46 065 |
| Põhivara | 54 093 | 57 134 | 60 176 | 0 | 4 681 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 197 025 | 149 378 | 101 632 | 52 020 | 31 156 | 22 910 | 46 065 |
| Kohustised kokku | 767 | 1 024 | 713 | 1 465 | 1 372 | 2 982 | 2 586 |
| Omakapital | 196 258 | 148 354 | 100 919 | 50 555 | 29 784 | 19 928 | 43 479 |
| Kasumimarginaal | 87,4 % | 92,8 % | 76,5 % | 55,0 % | 31,7 % | 17,8 % | 40,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 142 932 € · 72,5 %
- Põhivara 54 093 € · 27,5 %
- Lühiajalised kohustised 767 € · 0,4 %
- Omakapital 196 258 € · 99,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 186,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
63911 Veebiotsinguportaalide tegevus põhitegevus 50 514 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 4 313 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 557 € | 0 € | 16 580 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 428 € | 0 € | 11 157 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 059 € | 0 € | 10 309 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 337 € | 0 € | 10 832 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 313 € | 0 € | 15 702 € | 0 |
| II kv 2025 | 3 340 € | 0 € | 16 823 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 876 € | 0 € | 14 412 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 185 € | 0 € | 15 663 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 186 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 527 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aleksander Ljubajev
- Calor Nordic OÜ Osanik
- Elekter24 OÜ Juhatuse liige
- Tuli ja suits OÜ Osanik
-
Toomas Keel
- Calor Nordic OÜ Juhatuse liige
- KAUNIS OÜ Osanik
- Tuli ja suits OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemL. Koidula tn 2a, Võru linn, 65608
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubSind ootab suurepärase asukohaga majutus Otepääl, mis paistab silma lihtsa broneerimise ja täiesti kontaktivaba saabumisega/lahkumisega.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.11.2023Muutmiskanne Ä 20068149 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20068149 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20068149 / 7
-
03.11.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20068149 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20068149 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20068149 / 3
-
28.03.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20068149 / 2
-
08.07.2014Esmakanne Ä 20068149
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |