Tiny Hippo OÜ
Registrisse kantud 12691498Tiny Hippo OÜ (registrikood 12691498) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64211). 2025. aasta müügitulu oli 24 360 eurot ja puhaskasum 16 117 eurot, bilansimaht 121 391 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eerik Oja. Ettevõttel on osalus 6 ettevõttes. Juhatuse liige on Eerik Oja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.07.2014 (12 a 3 k) · Sõpruse pst 44-32, Tallinn, 10620
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 700 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 700 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 66,2 % | 2024: -645,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,3 % | 2024: -30,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 2024: 99,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 114,5 | 2024: 73,6 |
| Müügitulu kasv | +397,1 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 360 | 4 900 | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 16 117 | -31 619 | -2 261 | 8 179 | 65 024 | 80 083 | 72 909 |
| Käibevara | 51 662 | 35 983 | 53 305 | 90 328 | 113 164 | 98 405 | 60 002 |
| Põhivara | 69 729 | 68 929 | 156 584 | 138 224 | 99 491 | 60 932 | 30 112 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 121 391 | 104 912 | 209 889 | 228 552 | 212 655 | 159 337 | 90 114 |
| Kohustised kokku | 451 | 489 | 25 000 | 32 000 | 282 | 60 | 10 920 |
| Omakapital | 120 940 | 104 423 | 184 889 | 196 552 | 212 373 | 159 277 | 79 194 |
| Kasumimarginaal | 66,2 % | -645,3 % | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 51 662 € · 42,6 %
- Põhivara 69 729 € · 57,4 %
- Lühiajalised kohustised 451 € · 0,4 %
- Omakapital 120 940 € · 99,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 114,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 57,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 12 004 € | 847 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 9 001 € | 280 € | 0 € | 0 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 001 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 282 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 7,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Eerik Oja
- RFC Tallinna Kalev MTÜ Tegelik kasusaaja
- INCLUSION OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Tiny Rhino OÜ Juhatuse liige
- OÜ MAAPTEA Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (6)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Parcelsea OÜ | 0,14 % | 5 € | 01.09.2023 | 202 748 €2025 |
| Yaga OÜ | 0,14 % | 23 € | 27.10.2022 | 2 389 297 €2024 |
| Migrevention OÜ | 0,12 % | 18 € | 06.03.2025 | 38 105 €2025 |
| Memberse OÜ | 0,05 % | 200 € | 18.08.2020 | 0 €2025 |
| Peenjoogivabrik Nudist OÜ | 0,02 % | 2 € | 16.08.2023 | 502 755 €2025 |
| Belief Water OÜ | 0,01 % | 1 € | 16.08.2023 | 4 131 599 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (7)
-
Parcelsea OÜ 0,14 %
-
Yaga OÜ 0,14 %
-
Migrevention OÜ 0,12 %
-
Memberse OÜ 0,05 %
-
Peenjoogivabrik Nudist OÜ 0,02 %
-
Belief Water OÜ 0,01 %
Skeem
LEI 4851009NQ22C9FAQQO26
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20068269 / 8
-
14.08.2023Muutmiskanne Ä 20068269 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20068269 / 6
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20068269 / 5
-
03.08.2017Muutmiskanne Ä 20068269 / 4
-
01.08.2017Muutmiskanne Ä 20068269 / M2
-
12.06.2017Muutmiskanne Ä 20068269 / 3
-
05.02.2016Muutmiskanne Ä 20068269 / 2
-
04.02.2016Muutmiskanne Ä 20068269 / M1
-
17.07.2014Esmakanne Ä 20068269
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |