Noar OÜ
Registrisse kantud 12692084Noar OÜ (registrikood 12692084) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kunstialane loometegevus (EMTAK 90031). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -46 eurot, bilansimaht 53 597 eurot. Juhatuse liikmed on Andra Orn, Kadri Uus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.07.2014 (12 a 3 k) · Pärnu mnt 154, Tallinn, 11317
Registriandmed KMKR EE101872577 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101872577
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kunstialane loometegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,1 % | 2023: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,4 % | 2023: 81,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2023: 0,6 |
| Müügitulu kasv | – | 2023: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 4 911 | 354 159 | 185 821 | 60 689 |
| Puhaskasum | -46 | -1 | -10 028 | -13 476 | 54 359 | 2 339 |
| Käibevara | 6 275 | 6 321 | 7 677 | 42 325 | 56 867 | 69 374 |
| Põhivara | 47 322 | 47 322 | 47 322 | 47 322 | 62 288 | 59 839 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 53 597 | 53 643 | 54 999 | 89 647 | 119 155 | 129 213 |
| Kohustised kokku | 9 968 | 9 968 | 11 323 | 35 943 | 51 975 | 120 961 |
| Omakapital | 43 629 | 43 675 | 43 676 | 53 704 | 67 180 | 8 252 |
| Kasumimarginaal | – | – | -204,2 % | -3,8 % | 29,3 % | 3,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 275 € · 11,7 %
- Põhivara 47 322 € · 88,3 %
- Lühiajalised kohustised 9 968 € · 18,6 %
- Omakapital 43 629 € · 81,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 18,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 88,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andra Orn
- Noba OÜ Osanik
- MTÜ Nordic Baltic Art Center NOBA Juhatuse liige
-
Kadri Uus
- OÜ Miramar Market Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.08.2024Muutmiskanne Ä 10198107 / 7
-
12.07.2024Muutmiskanne Ä 10198107 / 6
-
12.07.2024Muutmiskanne Ä 10198107 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10198107 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10198107 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10198107 / 3
-
07.12.2015Muutmiskanne Ä 10198107 / 2
-
27.10.2015Muutmiskanne Ä 10198107 / M1
-
18.07.2014Esmakanne Ä 10198107
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 26.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |