DIMARDO FOREST OÜ
Registrisse kantud 12692463DIMARDO FOREST OÜ (registrikood 12692463) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Kolgaküla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 45 528 eurot ja puhaskasum 1 116 eurot, bilansimaht 12 257 eurot. Juhatuse liikmed on Ardo Virula, Dmitri Orav. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.07.2014 (12 a 3 k) · Ristoru, Kolgaküla, 74808
Registriandmed KMKR EE101734314 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101734314
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,5 % | 2024: -18,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 26,5 % | 2024: -160,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,4 % | 2024: 38,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | +67,6 % | 2024: −9,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +20,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 45 528 | 27 171 | 29 959 | 37 170 | 22 592 | 17 990 | 19 044 |
| Puhaskasum | 1 116 | -4 970 | 1 359 | 598 | -2 628 | -2 189 | 366 |
| Käibevara | 9 425 | 5 256 | 7 832 | 2 784 | 8 182 | 10 906 | 7 203 |
| Põhivara | 2 832 | 2 835 | 4 095 | 5 355 | 0 | 42 | 242 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 257 | 8 091 | 11 927 | 8 139 | 8 182 | 10 948 | 7 445 |
| Kohustised kokku | 8 045 | 4 994 | 7 458 | 5 029 | 5 670 | 8 408 | 4 415 |
| Omakapital | 4 212 | 3 097 | 4 469 | 3 110 | 2 512 | 2 540 | 3 030 |
| Kasumimarginaal | 2,5 % | -18,3 % | 4,5 % | 1,6 % | -11,6 % | -12,2 % | 1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 425 € · 76,9 %
- Põhivara 2 832 € · 23,1 %
- Lühiajalised kohustised 2 445 € · 19,9 %
- Pikaajalised kohustised 5 600 € · 45,7 %
- Omakapital 4 212 € · 34,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 65,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 156 € | 1 692 € | 14 810 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 036 € | 1 833 € | 14 130 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 493 € | 1 587 € | 13 568 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 476 € | 1 340 € | 10 668 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 178 € | 2 010 € | 9 040 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 631 € | 1 869 € | 18 300 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 897 € | 1 693 € | 8 570 € | 1 |
| IV kv 2024 | 548 € | 530 € | 680 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 052 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 564 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 53,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 937 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 085 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Dmitri Orav
- Sihtasutus Viljandimaa Arenduskeskus Tegelik kasusaaja
- sihtasutus Ajakeskus Wittenstein Tegelik kasusaaja
- Mulgimaa Arenduskoda Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Paide Haldus Tegelik kasusaaja
- LUUKA TURISM OÜ Osanik
- Mittetulundusühing Karksi Turism ja Keskkond Tegelik kasusaaja
-
Ardo Virula
- Mittetulundusühing Aix Racing Team Juhatuse liige
- Tallinn, Vana-Lõuna tn 35 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRistoru, Kolgaküla, 74808
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 16 824 | 11 907 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kuusalu Vallavalitsus · maksed 16 824 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 1 088 € ilma raamlepinguteta-
Kuusalu Vallavalitsus · 14.12.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10198134 / 6
-
10.11.2020Muutmiskanne Ä 10198134 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10198134 / 4
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10198134 / 3
-
14.05.2015Muutmiskanne Ä 10198134 / 2
-
18.07.2014Esmakanne Ä 10198134
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |