Fiizy OÜ
Registrisse kantud 12694462Fiizy OÜ (registrikood 12694462) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaami vahendamine meedias (EMTAK 73121). 2025. aasta müügitulu oli 6 189 395 eurot ja puhaskasum -216 900 eurot, bilansimaht 4 749 604 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Clar Global AB (publ). Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Rami Ryhänen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.07.2014 (12 a 2 k) · Tartu mnt 10, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE101731184 · osakapital 1 000 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101731184
- Osakapital
- 1 000 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaami vahendamine meedias
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,5 % | 2024: 1,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,3 % | 2024: 4,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,5 % | 2024: 45,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +4,3 % | 2024: +19,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 189 395 | 5 931 614 | 4 955 273 | 4 685 449 | 7 010 388 | 7 228 009 | 12 588 524 |
| Puhaskasum | -216 900 | 91 374 | -85 008 | -2 450 778 | – | 394 966 | 1 515 133 |
| Käibevara | 919 039 | 1 100 777 | 909 933 | 964 172 | – | 1 570 397 | 2 799 039 |
| Põhivara | 3 830 565 | 3 862 650 | 3 931 152 | 4 137 700 | – | 5 154 765 | 3 912 702 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 749 604 | 4 963 427 | 4 841 085 | 5 101 872 | 8 066 705 | 6 725 162 | 6 711 741 |
| Kohustised kokku | 2 637 519 | 2 712 811 | 2 681 843 | 2 857 622 | – | 1 516 868 | 1 898 413 |
| Omakapital | 2 112 085 | 2 250 616 | 2 159 242 | 2 244 250 | – | 5 208 294 | 4 813 328 |
| Kasumimarginaal | -3,5 % | 1,5 % | -1,7 % | -52,3 % | – | 5,5 % | 12,0 % |
2021: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 100 134 | 6 801 563 | 5 854 026 | 6 983 947 | 8 794 487 | 9 015 677 | 12 596 496 |
| Puhaskasum | -393 066 | -40 115 | -84 579 | -425 237 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku) | 4 221 866 | 4 620 630 | 4 622 335 | 4 984 947 | 6 027 703 | 5 454 547 | 6 061 815 |
| Kohustised kokku | 2 666 443 | 2 744 947 | 2 702 001 | 2 996 594 | – | – | – |
| Omakapital | 1 555 423 | 1 875 683 | 1 920 334 | 1 988 353 | – | – | – |
| Töötajaid | 17 | 17 | 16 | 31 | 42 | 43 | 54 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 919 039 € · 19,3 %
- Põhivara 3 830 565 € · 80,7 %
- Lühiajalised kohustised 2 165 269 € · 45,6 %
- Pikaajalised kohustised 472 250 € · 9,9 %
- Omakapital 2 112 085 € · 44,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 55,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 80,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 116 573 € | 125 270 € | 2 715 356 € | 14 |
| II kv 2026 | 126 982 € | 134 848 € | 2 640 575 € | 15 |
| I kv 2026 | 115 378 € | 123 412 € | 2 393 813 € | 12 |
| IV kv 2025 | 117 256 € | 125 595 € | 3 106 229 € | 12 |
| III kv 2025 | 123 524 € | 131 428 € | 3 633 327 € | 13 |
| II kv 2025 | 117 625 € | 125 544 € | 3 131 111 € | 14 |
| I kv 2025 | 112 379 € | 119 236 € | 2 720 604 € | 13 |
| IV kv 2024 | 106 472 € | 112 690 € | 3 307 184 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 38 858 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 41 757 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 905 119 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 736 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rami Ryhänen
- Solotel Eesti Osaühing Tegelik kasusaaja
- Finzmo Digital OÜ Juhatuse liige
- Shelter Management OÜ Osanik
- Checkest OÜ Juhatuse liige
- Clean Kitchen Holdings OÜ Osanik
-
Karl Ivar Gustav Emanuel Schmidt
- Checkest OÜ Tegelik kasusaaja
- Finzmo Digital OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kristian Göran Cesar Jacobsson
- Finzmo Digital OÜ Tegelik kasusaaja
- Checkest OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Checkest OÜ | 100 % | 10 000 € | 03.11.2022 | 0 €2025 |
| Finzmo Digital OÜ | 100 % | 1 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Checkest OÜ 100 %
-
Finzmo Digital OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 6 tk
- 10. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 55,5 %
- 11. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 216 900 €
- 13. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 364 082 €
- 15. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 4 749 604 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 14 028 | 27 552 |
| Toetused kokku | 14 028 | 27 552 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 14 028 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.04.2026Muutmiskanne Ä 10198274 / 22
-
10.04.2026Muutmiskanne Ä 10198274 / M7
-
10.04.2026Muutmiskanne Ä 10198274 / 21
-
04.03.2025Muutmiskanne Ä 10198274 / 20
-
27.02.2025Muutmiskanne Ä 10198274 / M6
-
17.04.2024Muutmiskanne Ä 10198274 / 19
-
10.11.2023Muutmiskanne Ä 10198274 / 18
-
07.06.2023Muutmiskanne Ä 10198274 / 17
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 10198274 / M4
-
14.12.2022Muutmiskanne Ä 10198274 / 16
-
07.11.2022Muutmiskanne Ä 10198274 / M3
-
07.02.2022Kommertspandi muutmiskanne K 10198274 / 15
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 11.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.11.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 21.07.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 15.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |