Ilutrend OÜ
Registrisse kantud 12695237Ilutrend OÜ (registrikood 12695237) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala juuksuriteenindus ja habemeajamine (EMTAK 96211). 2025. aasta müügitulu oli 3 075 eurot ja puhaskasum 369 eurot, bilansimaht 2 878 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tiina Ott. Juhatuse liige on Liane Ott. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.07.2014 (12 a 2 k) · Vabriku tn 16, Viljandi linn, 71011
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,0 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,8 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +27,8 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 075 | 2 406 | 0 | 0 | 0 | 4 475 | 11 528 |
| Puhaskasum | 369 | 3 | 0 | 0 | 0 | -299 | 246 |
| Käibevara | 2 878 | 2 509 | 2 506 | 2 506 | 2 506 | 2 506 | 3 242 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 878 | 2 509 | 2 506 | 2 506 | 2 506 | 2 506 | 3 242 |
| Kohustised kokku | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 437 |
| Omakapital | 2 878 | 2 509 | 2 506 | 2 506 | 2 506 | 2 506 | 2 805 |
| Kasumimarginaal | 12,0 % | 0,1 % | – | – | – | -6,7 % | 2,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 878 € · 100,0 %
- Omakapital 2 878 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 102 € | 106 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 251 € | 269 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 34 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 35 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 68 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.08.2026Muutmiskanne Ä 20068340 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20068340 / 6
-
24.08.2023Muutmiskanne Ä 20068340 / 5
-
24.08.2023Muutmiskanne Ä 20068340 / M5
-
22.08.2023Muutmiskanne Ä 20068340 / M3
-
22.08.2023Muutmiskanne Ä 20068340 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20068340 / 3
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 20068340 / 2
-
25.07.2014Esmakanne Ä 20068340
-
24.07.2014Esmakanne Ä 20068340 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 08.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 14.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |