KHL OÜ
Registrisse kantud 12697644KHL OÜ (registrikood 12697644) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 20 425 eurot ja puhaskasum 23 044 eurot, bilansimaht 554 279 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Karl Heinrich Lauri. Juhatuse liige on Karl Heinrich Lauri. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.07.2014 (12 a 2 k) · Järveotsa tee 2, Tallinn, 13520
Registriandmed KMKR EE101828220 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101828220
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 112,8 % | 2024: 343,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,5 % | 2024: 55,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,6 % | 2024: 45,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 27,7 | 2024: 32,5 |
| Müügitulu kasv | −42,4 % | 2024: +25,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 425 | 35 472 | 28 193 | 43 119 | 14 798 | 10 905 | 22 347 |
| Puhaskasum | 23 044 | 121 869 | 63 889 | 917 | 9 323 | 8 601 | -610 |
| Käibevara | 478 999 | 405 570 | 189 055 | 101 225 | 38 946 | 38 100 | 13 394 |
| Põhivara | 75 280 | 79 203 | 82 523 | 75 752 | 77 189 | 40 712 | 1 851 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 554 279 | 484 773 | 271 578 | 176 977 | 116 135 | 78 812 | 15 245 |
| Kohustised kokku | 312 835 | 266 373 | 175 047 | 144 335 | 84 410 | 56 410 | 3 944 |
| Omakapital | 241 444 | 218 400 | 96 531 | 32 642 | 31 725 | 22 402 | 11 301 |
| Kasumimarginaal | 112,8 % | 343,6 % | 226,6 % | 2,1 % | 63,0 % | 78,9 % | -2,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 478 999 € · 86,4 %
- Põhivara 75 280 € · 13,6 %
- Lühiajalised kohustised 17 300 € · 3,1 %
- Pikaajalised kohustised 295 535 € · 53,3 %
- Omakapital 241 444 € · 43,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 27,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus põhitegevus 16 300 €
-
35129 Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist 4 125 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 430 € | 0 € | 2 046 € | 0 |
| II kv 2026 | 224 € | 0 € | 1 610 € | 0 |
| I kv 2026 | 128 € | 0 € | 342 € | 0 |
| IV kv 2025 | 197 € | 0 € | 1 138 € | 0 |
| III kv 2025 | 225 € | 0 € | 1 283 € | 0 |
| II kv 2025 | 90 € | 0 € | 1 307 € | 0 |
| I kv 2025 | 144 € | 0 € | 554 € | 0 |
| IV kv 2024 | 249 € | 0 € | 1 451 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 143 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 682 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10198437 / 9
-
17.07.2020Muutmiskanne Ä 10198437 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10198437 / 7
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10198437 / 6
-
17.05.2017Muutmiskanne Ä 10198437 / 5
-
08.05.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10198437 / 4
-
12.01.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10198437 / 3
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10198437 / 2
-
31.07.2014Esmakanne Ä 10198437
-
30.07.2014Esmakanne Ä 10198437 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |