Rabella OÜ

Registrisse kantud 12700518
☆ Jälgi

Rabella OÜ (registrikood 12700518) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata rajatiste ehitus (EMTAK 42991). 2025. aasta müügitulu oli 16 247 eurot ja puhaskasum -8 246 eurot, bilansimaht 26 310 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 06.08.2014 (12 a 2 k) · Auli tn 14a, Tallinn, 11311

Müügitulu 2025
16 tuh €
↓ −41 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-8 246 €
↓ −159 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
0
↓ −100 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
Ei ole käibemaksukohustuslane
Osakapital
10 000 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 12.02.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Mujal liigitamata rajatiste ehitus
EMTAK 42991
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
26 310 €
↓ −24 % vs 2024
Omakapital 2025
25 695 €
↓ −24 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-10k010k20k30k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -50,8 % 2024: 51,1 %
Omakapitali tootlus (ROE) -32,1 % 2024: 41,4 %
Omakapitali osakaal varadest 97,7 % 2024: 97,8 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 42,8 2024: 44,9
Müügitulu kasv −41,0 % 2024: +72,2 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) –
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 16 247 27 527 15 986 5 787 – 0 8 310
Puhaskasum -8 246 14 066 1 837 3 766 -241 3 896 42
Käibevara 26 310 34 715 60 545 18 419 6 938 7 088 7 591
Põhivara – 0 151 243 334 425 516
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 26 310 34 715 60 696 18 662 7 272 7 513 8 107
Kohustised kokku 615 774 40 323 124 – 0 4 490
Omakapital 25 695 33 941 20 373 18 538 7 272 7 513 3 617
Kasumimarginaal -50,8 % 51,1 % 11,5 % 65,1 % – – 0,5 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 26 310 €
  • Käibevara 26 310 € · 100,0 %
Rahastus 26 310 €
  • Lühiajalised kohustised 615 € · 2,3 %
  • Omakapital 25 695 € · 97,7 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 42,8
Kohustised ÷ bilansimaht 2,3 %
Põhivara osakaal bilansimahust 0,0 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
1 764 €
↑ +98 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
0
2025: 2 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
01k2k3k4k5k6kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

0IV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 1 764 € 1 846 € 0 € 0
II kv 2026 893 € 935 € 0 € 1
I kv 2026 328 € 332 € 0 € 0
IV kv 2025 521 € 543 € 0 € 1
III kv 2025 4 800 € 5 055 € 0 € 1
II kv 2025 319 € 330 € 0 € 3
I kv 2025 190 € 140 € 0 € 0
IV kv 2024 734 € 774 € 0 € 0

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)588 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)615 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest104,6 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive–
Maksustatav käive kuus (keskmine)0 €
Hinnanguline keskmine brutopalk–

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Raul Heno
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 06.08.2014

Tegelikud kasusaajad

Raul Heno
Otsene osalus · Eesti · alates 17.01.2019

Osanikud

Raul Heno
10 000 € · 100 % · ainuomand · alates 15.07.2022

Isikute teised ettevõtted

Auli tn 14a, Tallinn, 11311
Juhata: 59.412186, 24.721453
ehitatud 2008 Samal aadressil veel 1 ettevõte

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
05k10k15k20k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 14 705 17 395
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Pelguranna Lasteaed · maksed 14 705 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub
HTTPS WordPress

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 11.07.2022
    Muutmiskanne Ä 10198676 / 12
  • 07.07.2022
    Muutmiskanne Ä 10198676 / M6
  • 27.06.2022
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10198676 / 11
  • 23.04.2022
    Muutmiskanne Ä 10198676 / 10
  • 14.04.2022
    Muutmiskanne Ä 10198676 / 9
  • 04.04.2022
    Muutmiskanne Ä 10198676 / M5
  • 11.03.2022
    Muutmiskanne Ä 10198676 / M4
  • 03.03.2022
    Muutmiskanne Ä 10198676 / M3
  • 16.02.2022
    Muutmiskanne Ä 10198676 / M2
  • 15.02.2022
    Muutmiskanne Ä 10198676 / M1
  • 06.10.2020
    Muutmiskanne Ä 10198676 / 8
  • 17.01.2019
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10198676 / 7

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 12.02.2026 Mikroettevõtja
2024 04.03.2025 Mikroettevõtja
2023 03.03.2024 Mikroettevõtja
2022 30.03.2023 Väikeettevõtja
2021 23.04.2022 Väikeettevõtja
2020 05.06.2021 Väikeettevõtja
2019 22.01.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –