NAMPES OÜ
Registrisse kantud 12711462NAMPES OÜ (registrikood 12711462) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Kumma küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 106 529 eurot ja puhaskasum 10 599 eurot, bilansimaht 55 835 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eero Sepman. Juhatuse liige on Eero Sepman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.08.2014 (12 a 1 k) · Sepamaa, Kumma küla, 79523
Registriandmed KMKR EE101756428 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101756428
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,9 % | 2024: -21,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 75,2 % | 2024: -331,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,3 % | 2024: 12,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +98,1 % | 2024: −29,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 106 529 | 53 766 | 75 841 | 72 877 | 59 948 | 43 851 | 51 462 |
| Puhaskasum | 10 599 | -11 611 | 8 480 | 338 | -1 362 | -2 435 | 2 777 |
| Käibevara | 18 148 | 10 928 | 12 864 | 14 751 | 8 778 | 6 309 | 13 950 |
| Põhivara | 37 687 | 16 522 | 21 450 | 17 150 | 20 660 | 24 170 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 55 835 | 27 450 | 34 314 | 31 901 | 29 438 | 30 479 | 13 950 |
| Kohustised kokku | 41 736 | 23 950 | 19 203 | 25 270 | 23 145 | 22 825 | 3 861 |
| Omakapital | 14 099 | 3 500 | 15 111 | 6 631 | 6 293 | 7 654 | 10 089 |
| Kasumimarginaal | 9,9 % | -21,6 % | 11,2 % | 0,5 % | -2,3 % | -5,6 % | 5,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 148 € · 32,5 %
- Põhivara 37 687 € · 67,5 %
- Lühiajalised kohustised 17 936 € · 32,1 %
- Pikaajalised kohustised 23 800 € · 42,6 %
- Omakapital 14 099 € · 25,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 74,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 99 175 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 7 354 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 729 € | 2 751 € | 86 087 € | 4 |
| II kv 2026 | 11 406 € | 3 042 € | 63 643 € | 4 |
| I kv 2026 | 3 944 € | 2 945 € | 17 850 € | 5 |
| IV kv 2025 | 4 986 € | 2 038 € | 32 183 € | 5 |
| III kv 2025 | 7 101 € | 3 600 € | 40 447 € | 4 |
| II kv 2025 | 5 024 € | 1 927 € | 22 652 € | 4 |
| I kv 2025 | 2 063 € | 1 745 € | 7 938 € | 3 |
| IV kv 2024 | 2 988 € | 2 067 € | 15 058 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 243 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 917 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 28 696 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 441 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 200 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järvamaa Rakenduslik Kolledž · maksed 1 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30054105 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30054105 / 3
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 30054105 / 2
-
29.08.2014Esmakanne Ä 30054105
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |