OÜ HeaOLE
Registrisse kantud 12713596OÜ HeaOLE (registrikood 12713596) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 26 839 eurot ja puhaskasum 740 eurot, bilansimaht 19 617 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Elo Paap. Juhatuse liige on Elo Paap. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.09.2014 (12 a 1 k) · Kalevi tn 8, Viljandi linn, 71012
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 2024: -18,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,9 % | 2024: -23,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,1 % | 2024: 98,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 25,6 | 2024: 61,4 |
| Müügitulu kasv | −4,5 % | 2024: −24,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 839 | 28 111 | 37 012 | 37 176 | 20 012 | 23 491 | 39 524 |
| Puhaskasum | 740 | -5 185 | 11 707 | 11 019 | -2 562 | 4 501 | 4 322 |
| Käibevara | 19 617 | 22 477 | 31 837 | 24 617 | 17 051 | 24 440 | 23 379 |
| Põhivara | 0 | 0 | 3 083 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 617 | 22 477 | 34 920 | 24 617 | 17 051 | 24 440 | 23 379 |
| Kohustised kokku | 766 | 366 | 3 624 | 748 | 701 | 529 | 468 |
| Omakapital | 18 851 | 22 111 | 31 296 | 23 869 | 16 350 | 23 911 | 22 911 |
| Kasumimarginaal | 2,8 % | -18,4 % | 31,6 % | 29,6 % | -12,8 % | 19,2 % | 10,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 19 617 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 766 € · 3,9 %
- Omakapital 18 851 € · 96,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 25,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 782 € | 1 354 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 094 € | 1 130 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 103 € | 1 223 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 832 € | 1 305 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 660 € | 1 219 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 124 € | 1 161 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 524 € | 579 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 543 € | 1 336 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 594 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 451 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 76,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 868 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKalevi tn 8, Viljandi linn, 71012
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Kalevi tn 8208277 · alates 06.03.2019
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 22 894 | 25 379 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tervise Arengu Instituut · maksed 22 344 €
- Pärnu Linnavalitsus · maksed 550 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20068711 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20068711 / 3
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 20068711 / 2
-
02.09.2014Esmakanne Ä 20068711
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 12.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 02.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 19.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |