Pool Sidrunit OÜ
Registrisse kantud 12716206Pool Sidrunit OÜ (registrikood 12716206) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine (EMTAK 10711). 2023. aasta müügitulu oli 498 eurot ja puhaskasum -773 eurot, bilansimaht 6 988 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merli Ainsaar. Juhatuse liige on Merli Ainsaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.09.2014 (12 a 1 k) · P. Süda tn 12-12, Tallinn, 10118
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -155,2 % | 2022: 100,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -32,4 % | 2022: 1,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,2 % | 2022: 40,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: – |
| Müügitulu kasv | +1 085,7 % | 2022: – |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 498 | 42 | 0 | 502 | 0 |
| Puhaskasum | -773 | 42 | 0 | 333 | 0 |
| Käibevara | 1 054 | 1 030 | 988 | 978 | 645 |
| Põhivara | 5 934 | 6 731 | 6 731 | 6 731 | 6 731 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 988 | 7 761 | 7 719 | 7 709 | 7 376 |
| Kohustised kokku | 4 600 | 4 600 | 4 600 | 4 590 | 4 590 |
| Omakapital | 2 388 | 3 161 | 3 119 | 3 119 | 2 786 |
| Kasumimarginaal | -155,2 % | 100,0 % | – | 66,3 % | – |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 054 € · 15,1 %
- Põhivara 5 934 € · 84,9 %
- Pikaajalised kohustised 4 600 € · 65,8 %
- Omakapital 2 388 € · 34,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 65,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Merli Ainsaar
- OÜ Saun Osanik
- Tallinn, P. Süda tn 12 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10199779 / 6
-
01.07.2018Muutmiskanne Ä 10199779 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10199779 / 4
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10199779 / 3
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10199779 / 2
-
08.09.2014Esmakanne Ä 10199779
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 05.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |