ChangeAgain OÜ
Registrisse kantud 12721644ChangeAgain OÜ (registrikood 12721644) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62091). 2023. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 14 706 eurot. Juhatuse liige on Yauhen Palcheuski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.09.2014 (12 a 1 k) · Pärnu mnt 139e, Tallinn, 11317
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 718 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 718 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | – | 2022: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2022: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,2 % | 2022: 36,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2022: 1,6 |
| Müügitulu kasv | – | 2022: – |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | – | 5 523 | 382 |
| Puhaskasum | 0 | 0 | – | 2 608 | -1 850 |
| Käibevara | 14 706 | 14 706 | 14 706 | 49 167 | 15 871 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 706 | 14 706 | 14 706 | 49 167 | 15 871 |
| Kohustised kokku | 9 380 | 9 380 | 9 380 | 43 841 | 13 153 |
| Omakapital | 5 326 | 5 326 | 5 326 | 5 326 | 2 718 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | 47,2 % | -484,3 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 706 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 9 380 € · 63,8 %
- Omakapital 5 326 € · 36,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 63,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Wise Guys Investment Oü
- MRPEasy OÜ Osanik
- RebelRoam OÜ Osanik
- TrainedOn OÜ Osanik
- DigiTime OÜ Muu roll
- Ratechain Solutions OÜ Osanik
- Teamscope OÜ Osanik
- New Strategies Group OÜ Muu roll
- Estateguru Holding OÜ Osanik
-
Maris Prii
- RebelRoam OÜ Osanik
- Wise Guys Holding OÜ Osanik
- Metrics Development OÜ Muu roll
- Siram OÜ Osanik
- Wise Guys Investment OÜ Osanik
-
Yauhen Palcheuski
- Metrics Development OÜ Juhatuse liige
-
Yauhen Palcheuski
- Metrics Development OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (15)
-
Wise Guys Investment OÜ 8,02 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10199255 / 7
-
01.11.2018Muutmiskanne Ä 10199255 / 6
-
31.10.2018Muutmiskanne Ä 10199255 / M3
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10199255 / 5
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10199255 / 4
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10199255 / 3
-
03.11.2014Muutmiskanne Ä 10199255 / 2
-
10.10.2014Muutmiskanne Ä 10199255 / M2
-
17.09.2014Esmakanne Ä 10199255
-
25.08.2014Esmakanne Ä 10199255 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 03.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |