Audiitorbüroo Katrin Mugra OÜ
Registrisse kantud 12724358Audiitorbüroo Katrin Mugra OÜ (registrikood 12724358) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Rannamõisa küla, tegevusala auditeerimine (EMTAK 69201). 2024. aasta müügitulu oli 203 100 eurot ja puhaskasum 90 504 eurot, bilansimaht 127 660 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Katrin Mugra. Juhatuse liige on Katrin Mugra. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.09.2014 (12 a 0 k) · Ringtee 17, Rannamõisa küla, 76906
Registriandmed KMKR EE101744294 · osakapital 12 000 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- EE101744294
- Osakapital
- 12 000 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Auditeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 44,6 % | 2023: 62,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 82,4 % | 2023: 64,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,0 % | 2023: 91,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,2 | 2023: 12,1 |
| Müügitulu kasv | +5,6 % | 2023: +18,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +20,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 203 100 | 192 309 | 162 420 | 116 710 | 112 670 | 79 220 |
| Puhaskasum | 90 504 | 120 395 | 96 719 | 66 343 | 54 260 | 40 424 |
| Käibevara | 127 660 | 203 629 | 151 787 | 103 088 | 88 259 | 70 669 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 127 660 | 203 629 | 151 787 | 103 088 | 88 259 | 70 669 |
| Kohustised kokku | 17 844 | 16 893 | 18 190 | 12 652 | 9 839 | 3 983 |
| Omakapital | 109 816 | 186 736 | 133 597 | 90 436 | 78 420 | 66 686 |
| Kasumimarginaal | 44,6 % | 62,6 % | 59,5 % | 56,8 % | 48,2 % | 51,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 127 660 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 17 844 € · 14,0 %
- Omakapital 109 816 € · 86,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 426 € | 3 554 € | 88 725 € | 0 |
| II kv 2026 | 28 802 € | 3 554 € | 83 825 € | 0 |
| I kv 2026 | 10 493 € | 3 670 € | 19 450 € | 0 |
| IV kv 2025 | 12 976 € | 3 904 € | 30 350 € | 0 |
| III kv 2025 | 26 187 € | 3 904 € | 89 550 € | 0 |
| II kv 2025 | 16 946 € | 3 904 € | 78 100 € | 0 |
| I kv 2025 | 43 569 € | 4 641 € | 19 750 € | 0 |
| IV kv 2024 | 8 815 € | 3 773 € | 19 600 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 475 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 185 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 14,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 29 575 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRingtee 17, Rannamõisa küla, 76906
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 820 | 6 344 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Kultuurkapital · maksed 6 820 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10200339 / 7
-
02.04.2019Muutmiskanne Ä 10200339 / 6
-
20.03.2019Muutmiskanne Ä 10200339 / M2
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10200339 / 5
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10200339 / 4
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10200339 / 3
-
08.10.2014Muutmiskanne Ä 10200339 / 2
-
07.10.2014Muutmiskanne Ä 10200339 / M1
-
23.09.2014Esmakanne Ä 10200339
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 10.01.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |