Välek OÜ
Registrisse kantud 12725926Välek OÜ (registrikood 12725926) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kirjalik ja suuline tõlge (EMTAK 74301). 2025. aasta müügitulu oli 301 670 eurot ja puhaskasum 3 893 eurot, bilansimaht 182 602 eurot. Juhatuse liige on Külli Kittus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.09.2014 (12 a 0 k) · Toompuiestee 21, Tallinn, 10137
Registriandmed KMKR EE101762014 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101762014
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kirjalik ja suuline tõlge
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 2024: 3,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,9 % | 2024: 16,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,8 % | 2024: 60,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −42,7 % | 2024: −19,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 301 670 | 526 230 | 652 622 | 608 924 | 360 277 | 220 319 | 167 265 |
| Puhaskasum | 3 893 | 15 775 | 960 | 11 673 | 1 875 | -10 807 | 13 676 |
| Käibevara | 144 611 | 154 873 | 117 368 | 145 315 | 90 582 | 73 661 | 70 157 |
| Põhivara | 37 991 | 3 798 | 10 699 | 15 316 | 14 485 | 13 054 | 19 019 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 182 602 | 158 671 | 128 067 | 160 631 | 105 067 | 86 715 | 89 176 |
| Kohustised kokku | 82 578 | 62 539 | 47 710 | 81 249 | 37 358 | 20 884 | 12 538 |
| Omakapital | 100 024 | 96 132 | 80 357 | 79 382 | 67 709 | 65 831 | 76 638 |
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 3,0 % | 0,1 % | 1,9 % | 0,5 % | -4,9 % | 8,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 144 611 € · 79,2 %
- Põhivara 37 991 € · 20,8 %
- Lühiajalised kohustised 82 578 € · 45,2 %
- Omakapital 100 024 € · 54,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 530 € | 6 338 € | 55 334 € | 10 |
| II kv 2026 | 14 831 € | 5 666 € | 67 800 € | 10 |
| I kv 2026 | 13 768 € | 7 904 € | 72 717 € | 10 |
| IV kv 2025 | 19 700 € | 5 601 € | 72 400 € | 10 |
| III kv 2025 | 15 450 € | 6 473 € | 57 758 € | 10 |
| II kv 2025 | 21 864 € | 6 914 € | 91 773 € | 10 |
| I kv 2025 | 24 604 € | 8 114 € | 99 973 € | 10 |
| IV kv 2024 | 28 155 € | 7 628 € | 125 897 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 177 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 113 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 18 445 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 406 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Minni Luuk
- Hübriid OÜ Tegelik kasusaaja
- Transly OÜ Tegelik kasusaaja
-
Külli Kittus
- Hübriid OÜ Osanik
- OÜ Umwelt Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 42 562 | 91 221 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus · maksed 7 378 €
- Tallinna Ülikool · maksed 6 915 €
- Integratsiooni SA · maksed 5 640 €
- Maksu- ja Tolliamet · maksed 5 010 €
- Rahapesu Andmebüroo · maksed 3 392 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · maksed 2 948 €
Riigihanked
9 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 26.05.2025 · raamleping
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 30.04.2025 · raamleping
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 10.04.2025 · 2 osa · raamleping
-
Kirjaliku tõlke teenus Eesti kohtutele 2 630 000 €Riigi Tugiteenuste Keskus · 25.02.2025 · raamleping
-
Kirjalik tõlketeenus 30 000 €Eesti Töötukassa · 03.07.2024 · raamleping
-
Politsei- ja Piirivalveamet · 30.01.2024 · 5 osa · raamleping
-
Politsei- ja Piirivalveamet · 30.01.2024 · 2 osa · raamleping
-
Politsei- ja Piirivalveamet · 26.01.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubToimetaja tõlkebüroo tõlgib tehnilisi, juriidilisi, meditsiini-, turundustekste ja haldab mahukaid tõlkeprojekte. ISO 17100 ja ISO 18587. Küsi pakkumist!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.01.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20068983 / 12
-
09.12.2025Muutmiskanne Ä 20068983 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20068983 / 10
-
26.08.2022Muutmiskanne Ä 20068983 / 9
-
06.10.2021Muutmiskanne Ä 20068983 / 8
-
06.07.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20068983 / 7
-
09.09.2020Muutmiskanne Ä 20068983 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20068983 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 20068983 / 4
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 20068983 / 3
-
05.01.2016Muutmiskanne Ä 20068983 / 2
-
25.09.2014Esmakanne Ä 20068983
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |