LVL UP OÜ
Registrisse kantud 12728014LVL UP OÜ (registrikood 12728014) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2024. aasta müügitulu oli 23 694 eurot ja puhaskasum 7 556 eurot, bilansimaht 77 608 eurot. Juhatuse liikmed on Kristian Eding, Kaspar Eding, Rene Jürgenson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.09.2014 (12 a 0 k) · Narva mnt 38, Tallinn, 10152
Registriandmed KMKR EE101930037 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101930037
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 31,9 % | 2023: 7,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,6 % | 2023: 10,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,8 % | 2023: 98,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,4 | 2023: 43,3 |
| Müügitulu kasv | −73,3 % | 2023: −45,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −33,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 694 | 88 746 | 162 719 | 73 393 | 72 812 | 180 890 |
| Puhaskasum | 7 556 | 6 809 | 26 791 | 25 015 | -11 723 | 8 752 |
| Käibevara | 59 193 | 46 861 | 49 100 | 24 506 | 5 378 | 27 530 |
| Põhivara | 18 415 | 17 945 | 10 985 | 6 905 | 2 577 | 3 265 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 77 608 | 64 806 | 60 085 | 31 411 | 7 955 | 30 795 |
| Kohustised kokku | 6 327 | 1 081 | 3 170 | 1 287 | 2 846 | 13 963 |
| Omakapital | 71 281 | 63 725 | 56 915 | 30 124 | 5 109 | 16 832 |
| Kasumimarginaal | 31,9 % | 7,7 % | 16,5 % | 34,1 % | -16,1 % | 4,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 59 193 € · 76,3 %
- Põhivara 18 415 € · 23,7 %
- Lühiajalised kohustised 6 327 € · 8,2 %
- Omakapital 71 281 € · 91,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 196 € | 0 € | 1 200 € | 0 |
| III kv 2025 | 477 € | 0 € | 1 603 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 525 € | 0 € | 3 832 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaspar Eding
- Outrix OÜ Tegelik kasusaaja
- Instrix OÜ Osanik
- unigift OÜ Osanik
- TÜ Sea Hawk Osanik
-
Kristian Eding
- unigift OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10200227 / 10
-
28.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10200227 / 9
-
10.12.2018Muutmiskanne Ä 10200227 / 8
-
06.06.2018Muutmiskanne Ä 10200227 / 7
-
22.05.2018Muutmiskanne Ä 10200227 / M4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10200227 / 6
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10200227 / 5
-
27.02.2017Muutmiskanne Ä 10200227 / 4
-
13.02.2017Muutmiskanne Ä 10200227 / M3
-
07.02.2017Muutmiskanne Ä 10200227 / M2
-
25.01.2017Muutmiskanne Ä 10200227 / 3
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10200227 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 05.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |