Hepex OÜ
Registrisse kantud 12733759Hepex OÜ (registrikood 12733759) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 1 973 506 eurot ja puhaskasum 84 794 eurot, bilansimaht 1 187 515 eurot. Juhatuse liikmed on Arno Vega Lehepuu, Rainer Uus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.10.2014 (12 a 0 k) · Pihlaka tee 9, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed KMKR EE101749972 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101749972
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 2024: 5,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,7 % | 2024: 13,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,2 % | 2024: 42,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +106,8 % | 2024: +0,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +38,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 973 506 | 954 462 | 952 681 | 754 505 | 803 579 | 394 621 | 160 616 |
| Puhaskasum | 84 794 | 51 122 | 76 969 | 14 235 | 52 334 | 69 509 | 51 713 |
| Käibevara | 402 162 | 221 126 | 234 993 | 167 274 | 164 590 | 129 462 | 81 733 |
| Põhivara | 785 353 | 657 433 | 489 534 | 482 098 | 462 857 | 335 669 | 144 656 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 187 515 | 878 559 | 724 527 | 649 372 | 627 447 | 465 131 | 226 389 |
| Kohustised kokku | 733 495 | 509 333 | 408 930 | 410 145 | 402 455 | 302 325 | 133 092 |
| Omakapital | 454 020 | 369 226 | 315 597 | 239 227 | 224 992 | 162 806 | 93 297 |
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 5,4 % | 8,1 % | 1,9 % | 6,5 % | 17,6 % | 32,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 402 162 € · 33,9 %
- Põhivara 785 353 € · 66,1 %
- Lühiajalised kohustised 521 456 € · 43,9 %
- Pikaajalised kohustised 212 039 € · 17,9 %
- Omakapital 454 020 € · 38,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 61,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 66,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43129 Muud kaeve- ja mullatööd põhitegevus 1 939 806 €
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük 33 700 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 56 836 € | 28 506 € | 595 634 € | 11 |
| II kv 2026 | 32 701 € | 19 513 € | 575 134 € | 11 |
| I kv 2026 | 44 383 € | 20 281 € | 291 445 € | 9 |
| IV kv 2025 | 53 838 € | 29 156 € | 634 881 € | 8 |
| III kv 2025 | 52 251 € | 28 087 € | 598 236 € | 10 |
| II kv 2025 | 30 628 € | 21 511 € | 491 112 € | 10 |
| I kv 2025 | 27 697 € | 14 494 € | 194 226 € | 8 |
| IV kv 2024 | 34 353 € | 18 278 € | 318 830 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 945 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 502 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 198 545 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 661 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Arno Vega Lehepuu
- Tipper Auto OÜ Osanik
- Talter Infra OÜ Tegelik kasusaaja
-
Rainer Uus
- Tipper Auto OÜ Tegelik kasusaaja
- KL Ehitus OÜ Osanik
- XXL AUTO OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPihlaka tee 9, Haabneeme alevik, 74001
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 18. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Viimsi vald 106,8 %
- 19. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Viimsi vald 246 688 €
- 45. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 37,8 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 4 767 |
| Müük avalikule sektorile | 279 | – |
| Toetused kokku | 0 | 4 767 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põhja-Tallinna Valitsus · maksed 279 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubTeeTehnika, Hepex, rasketehnika, ekskavaator, traktor, Hitachi, kopa, kopp, kopad, pinnasetööd, mullatööd, kaevetööd, kaevetehnika, kännujuurija
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10200958 / 8
-
23.11.2022Muutmiskanne Ä 10200958 / 7
-
21.12.2018Muutmiskanne Ä 10200958 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10200958 / 5
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10200958 / 4
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10200958 / 3
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10200958 / 2
-
10.10.2014Esmakanne Ä 10200958
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |