Orien Trade OÜ
Registrisse kantud 12733937Orien Trade OÜ (registrikood 12733937) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala parfüümide ja kosmeetika hulgimüük (EMTAK 46451). 2025. aasta müügitulu oli 116 052 826 eurot ja puhaskasum 16 636 575 eurot, bilansimaht 53 651 554 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Madis-Marius Vahtre, Ngoc Trâm Nguyen-Vahtre. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.10.2014 (12 a 0 k) · Puiestee tn 2, Tartu linn, 50303
Registriandmed KMKR EE101747385 · osakapital 50 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101747385
- Osakapital
- 50 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,3 % | 2024: 15,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 55,6 % | 2024: 62,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,7 % | 2024: 60,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | +115,4 % | 2024: +229,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +94,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 116 052 826 | 53 869 482 | 16 356 501 | 6 423 241 | 4 667 364 | 4 121 688 | 2 400 950 |
| Puhaskasum | 16 636 575 | 8 531 545 | 3 151 499 | 1 071 800 | 539 925 | 519 029 | 12 714 |
| Käibevara | 50 464 626 | 20 965 471 | 7 082 037 | 2 991 381 | 1 797 599 | 1 603 679 | 698 597 |
| Põhivara | 3 186 928 | 1 658 030 | 2 457 261 | 1 726 066 | 882 023 | 576 492 | 544 592 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 53 651 554 | 22 623 501 | 9 539 298 | 4 717 447 | 2 679 622 | 2 180 171 | 1 243 189 |
| Kohustised kokku | 23 742 703 | 8 990 105 | 4 149 853 | 2 372 136 | 1 406 111 | 1 413 733 | 959 228 |
| Omakapital | 29 908 851 | 13 633 396 | 5 389 445 | 2 345 311 | 1 273 511 | 766 438 | 283 961 |
| Kasumimarginaal | 14,3 % | 15,8 % | 19,3 % | 16,7 % | 11,6 % | 12,6 % | 0,5 % |
Kontsern 2023–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 122 356 984 | 57 851 679 | 17 891 868 |
| Puhaskasum | 16 227 584 | 8 467 480 | 3 050 596 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 55 736 270 | 23 507 254 | 9 598 093 |
| Kohustised kokku | 26 849 178 | 11 127 043 | 5 109 296 |
| Omakapital | 28 887 092 | 12 380 211 | 4 488 797 |
| Töötajaid | 128 | 97 | 35 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 50 464 626 € · 94,1 %
- Põhivara 3 186 928 € · 5,9 %
- Lühiajalised kohustised 20 519 265 € · 38,2 %
- Pikaajalised kohustised 3 223 438 € · 6,0 %
- Omakapital 29 908 851 € · 55,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 44,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46451 Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük põhitegevus 110 900 824 €
-
82991 Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused 4 890 863 €
-
47751 Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük 261 139 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 383 709 € | 414 673 € | 61 551 148 € | 121 |
| II kv 2026 | 715 643 € | 348 794 € | 61 411 170 € | 122 |
| I kv 2026 | 373 569 € | 358 977 € | 44 695 285 € | 102 |
| IV kv 2025 | 305 285 € | 310 394 € | 34 296 934 € | 86 |
| III kv 2025 | 219 460 € | 321 610 € | 40 539 046 € | 84 |
| II kv 2025 | 97 727 € | 183 336 € | 42 550 081 € | 88 |
| I kv 2025 | 209 559 € | 259 992 € | 26 931 705 € | 72 |
| IV kv 2024 | 195 871 € | 197 663 € | 25 076 585 € | 76 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 127 903 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 138 224 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 20 517 049 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 197 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Madis-Marius Vahtre
- STAY COMPANY OÜ Tegelik kasusaaja
- Orien Trade Eesti OÜ Tegelik kasusaaja
- Hooneühistu Tatari 21d Juhatuse liige Maksuvõlg
- Orien Trade Selfcare OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Thermotech Group Juhatuse liige
- Vinkmann OÜ Tegelik kasusaaja
- VMX Capital OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing Honey Investments Tegelik kasusaaja
-
Ngoc Trâm Nguyen-Vahtre
- STAY COMPANY OÜ Tegelik kasusaaja
- LEEWONDT MAPLE INVESTMENT OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 02.07.2026
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Orien Trade Eesti OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 410 734 €2025 |
| Orien Trade Selfcare OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Vinkmann OÜ 88,89 %
Osalused ja nende osalused (2)
-
Orien Trade Eesti OÜ 100 %
-
Orien Trade Selfcare OÜ 100 %
Skeem
LEI 648854KOI28D6BV26R60
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Tartu maakond 16 636 575 €
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Tartu linn 162,4 %
- 2. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 24 tk
- 6. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Tartu linn 116 052 826 €
- 8. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · 50–249 töötajat 115,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 6 075 |
| Toetused kokku | 6 075 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Eesti Töötukassa · toetus 6 075 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.07.2026Muutmiskanne Ä 20069155 / 26
-
01.07.2026Muutmiskanne Ä 20069155 / 25
-
26.06.2026Muutmiskanne Ä 20069155 / 24
-
22.06.2026Muutmiskanne Ä 20069155 / M9
-
22.06.2026Muutmiskanne Ä 20069155 / 23
-
14.04.2026Kommertspandi avamiskanne K 20069155 / 22
-
25.07.2025Muutmiskanne Ä 20069155 / 21
-
23.07.2025Kommertspandi avamiskanne K 20069155 / 20
-
20.12.2024Muutmiskanne Ä 20069155 / 19
-
17.09.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20069155 / 18
-
04.08.2024Kommertspandi kustutamiskanne K 20069155 / 17
-
11.07.2024Kommertspandi kustutamiskanne K 20069155 / M6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 10.07.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 23.12.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 21.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |