RangeForce OÜ
Registrisse kantud 12735735RangeForce OÜ (registrikood 12735735) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 2 870 171 eurot ja puhaskasum 260 324 eurot, bilansimaht 1 907 732 eurot. Ettevõtte ainuomanik on RangeForce Inc. Juhatuse liige on Taavi Must. Maksuvõlg on 15 667,55 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.10.2014 (12 a 0 k) · Kuslapuu tn 11, Tallinn, 12012
Registriandmed KMKR EE101766586 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101766586
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 2024: 9,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,8 % | 2024: 24,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,7 % | 2024: 76,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 4,2 |
| Müügitulu kasv | −13,2 % | 2024: −8,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 870 171 | 3 306 931 | 3 606 462 | 3 994 422 | 4 069 075 | 2 876 790 | 896 576 |
| Puhaskasum | 260 324 | 299 735 | 227 950 | 301 612 | 301 414 | 63 039 | 185 814 |
| Käibevara | 1 900 510 | 1 573 184 | 1 339 912 | 1 090 771 | 887 223 | 524 061 | 164 881 |
| Põhivara | 7 222 | 7 707 | 8 428 | 19 731 | 55 642 | 82 510 | 31 403 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 907 732 | 1 580 891 | 1 348 340 | 1 110 502 | 942 865 | 606 571 | 196 284 |
| Kohustised kokku | 444 398 | 377 881 | 445 065 | 435 177 | 569 152 | 534 272 | 187 024 |
| Omakapital | 1 463 334 | 1 203 010 | 903 275 | 675 325 | 373 713 | 72 299 | 9 260 |
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 9,1 % | 6,3 % | 7,6 % | 7,4 % | 2,2 % | 20,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 900 510 € · 99,6 %
- Põhivara 7 222 € · 0,4 %
- Lühiajalised kohustised 444 398 € · 23,3 %
- Omakapital 1 463 334 € · 76,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 314 560 € | 341 428 € | 1 247 703 € | 32 |
| II kv 2026 | 253 986 € | 277 551 € | 394 766 € | 29 |
| I kv 2026 | 253 417 € | 274 730 € | 1 237 637 € | 21 |
| IV kv 2025 | 280 516 € | 293 235 € | 839 006 € | 21 |
| III kv 2025 | 242 951 € | 264 552 € | 737 423 € | 22 |
| II kv 2025 | 209 943 € | 225 777 € | 654 359 € | 22 |
| I kv 2025 | 159 983 € | 174 175 € | 656 364 € | 22 |
| IV kv 2024 | 301 366 € | 317 392 € | 891 347 € | 22 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 104 853 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 113 809 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 415 901 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 840 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 15 667,55 €
- 29.09.2026 19 871,51 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKuslapuu tn 11, Tallinn, 12012
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 35. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Info ja side (EMTAK 62) 9 päeva
- 85. Kõige pikema staažiga juhatused · Info ja side 12,0 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 24 180 | 74 840 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Polütehnikum · maksed 17 980 €
- Tartu Rakenduslik Kolledž · maksed 6 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.12.2025Kommertspandi kustutamiskanne K 10201094 / 10
-
17.12.2025Kommertspandi avamiskanne K 10201094 / M2
-
04.09.2025Muutmiskanne Ä 10201094 / 9
-
11.08.2025Osanike muutmine Ä 10201094 / M1
-
25.03.2024Kommertspandi avamiskanne K 10201094 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10201094 / 7
-
14.08.2020Muutmiskanne Ä 10201094 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10201094 / 5
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10201094 / 4
-
07.02.2017Muutmiskanne Ä 10201094 / 3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10201094 / 2
-
14.10.2014Esmakanne Ä 10201094
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |