Postrum OÜ
Registrisse kantud 12735868Postrum OÜ (registrikood 12735868) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Luutsniku küla, tegevusala segapõllumajandus (EMTAK 01501). 2025. aasta müügitulu oli 5 261 eurot ja puhaskasum -5 506 eurot, bilansimaht 203 162 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Janek Trumm. Juhatuse liige on Janek Trumm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.10.2014 (12 a 0 k) · Lauda, Luutsniku küla, 65110
Registriandmed KMKR EE101749668 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101749668
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Segapõllumajandus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -104,7 % | 2024: 18,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,4 % | 2024: 0,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,3 % | 2024: 70,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 165,5 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −20,8 % | 2024: +27,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 261 | 6 644 | 5 198 | 3 237 | 1 715 | 4 531 | 74 931 |
| Puhaskasum | -5 506 | 1 193 | 847 | 1 738 | 14 849 | -28 141 | 2 640 |
| Käibevara | 85 574 | 84 262 | 73 085 | 49 993 | 46 850 | 29 418 | 68 696 |
| Põhivara | 117 588 | 120 288 | 116 321 | 119 037 | 116 113 | 109 562 | 112 740 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 203 162 | 204 550 | 189 406 | 169 030 | 162 963 | 138 980 | 181 436 |
| Kohustised kokku | 78 591 | 59 578 | 45 627 | 26 098 | 21 770 | 12 635 | 26 950 |
| Omakapital | 124 571 | 144 972 | 143 779 | 142 932 | 141 193 | 126 345 | 154 486 |
| Kasumimarginaal | -104,7 % | 18,0 % | 16,3 % | 53,7 % | 865,8 % | -621,1 % | 3,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 85 574 € · 42,1 %
- Põhivara 117 588 € · 57,9 %
- Lühiajalised kohustised 517 € · 0,3 %
- Pikaajalised kohustised 78 074 € · 38,4 %
- Omakapital 124 571 € · 61,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 165,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 57,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 292 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 95 € | 292 € | 2 990 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 292 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 271 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 271 € | 271 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 356 € | 271 € | 5 261 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 271 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 239 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 97 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 187 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Vee erikasutus ReheL.VV/325355 · alates 11.07.2019
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20069193 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20069193 / 7
-
01.12.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20069193 / 6
-
14.03.2016Muutmiskanne Ä 20069193 / 5
-
10.03.2016Muutmiskanne Ä 20069193 / M3
-
30.06.2015Muutmiskanne Ä 20069193 / 4
-
19.06.2015Muutmiskanne Ä 20069193 / M2
-
18.06.2015Muutmiskanne Ä 20069193 / 3
-
18.05.2015Muutmiskanne Ä 20069193 / M1
-
26.11.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20069193 / 2
-
15.10.2014Esmakanne Ä 20069193
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |