Quant Estonia OÜ
Registrisse kantud 12736628Quant Estonia OÜ (registrikood 12736628) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala masinate ja seadmete remont ning hooldus (EMTAK 33121). 2025. aasta müügitulu oli 4 717 719 eurot ja puhaskasum -11 137 eurot, bilansimaht 1 679 048 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Quant Sweden Holding AB. Juhatuse liikmed on Mauno Pekka Venäläinen, Aivo Saar, Maja Linnea Stalaker. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.10.2014 (12 a 0 k) · Vana-Tartu mnt 79a, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE101748782 · osakapital 100 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101748782
- Osakapital
- 100 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,2 % | 2024: 2,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,2 % | 2024: 15,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,6 % | 2024: 59,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 2,4 |
| Müügitulu kasv | −31,9 % | 2024: −16,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 717 719 | 6 930 881 | 8 262 960 | 7 209 239 | 7 085 868 | 7 232 479 | 6 182 405 |
| Puhaskasum | -11 137 | 189 439 | 613 158 | 516 150 | 382 573 | 424 390 | 255 995 |
| Käibevara | 1 635 584 | 2 075 579 | 2 198 146 | 2 349 173 | 2 231 273 | 1 837 822 | 1 610 043 |
| Põhivara | 43 464 | 38 266 | 65 917 | 75 523 | 71 047 | 102 095 | 112 088 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 679 048 | 2 113 845 | 2 264 063 | 2 424 696 | 2 302 320 | 1 939 917 | 1 722 131 |
| Kohustised kokku | 728 791 | 852 451 | 1 192 108 | 1 765 899 | 1 159 672 | 979 843 | 1 186 447 |
| Omakapital | 950 257 | 1 261 394 | 1 071 955 | 658 797 | 1 142 648 | 960 074 | 535 684 |
| Kasumimarginaal | -0,2 % | 2,7 % | 7,4 % | 7,2 % | 5,4 % | 5,9 % | 4,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 635 584 € · 97,4 %
- Põhivara 43 464 € · 2,6 %
- Lühiajalised kohustised 728 791 € · 43,4 %
- Omakapital 950 257 € · 56,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus põhitegevus 4 107 188 €
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine 610 531 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 298 692 € | 192 922 € | 948 178 € | 41 |
| II kv 2026 | 327 926 € | 203 172 € | 1 057 092 € | 40 |
| I kv 2026 | 468 976 € | 340 791 € | 1 251 639 € | 41 |
| IV kv 2025 | 499 115 € | 330 325 € | 1 474 389 € | 53 |
| III kv 2025 | 484 264 € | 323 938 € | 1 510 230 € | 57 |
| II kv 2025 | 470 148 € | 325 496 € | 1 666 480 € | 58 |
| I kv 2025 | 457 593 € | 309 153 € | 1 587 385 € | 56 |
| IV kv 2024 | 551 884 € | 406 566 € | 1 540 091 € | 57 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 99 564 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 64 307 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 64,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 316 059 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 016 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 4 tk
- 5. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 4 717 719 €
- 12. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 31,9 %
- 17. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 11 137 €
- 19. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 4 717 719 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 4 000 |
| Müük avalikule sektorile | 980 | 1 830 |
| Toetused kokku | 0 | 4 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viru-Nigula Vallavalitsus · maksed 980 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.07.2026Muutmiskanne Ä 10201161 / 21
-
19.06.2026Muutmiskanne Ä 10201161 / M4
-
01.06.2026Muutmiskanne Ä 10201161 / M3
-
04.02.2026Muutmiskanne Ä 10201161 / 20
-
11.12.2025Muutmiskanne Ä 10201161 / 19
-
10.11.2025Muutmiskanne Ä 10201161 / 18
-
07.11.2025Muutmiskanne Ä 10201161 / M2
-
28.04.2025Muutmiskanne Ä 10201161 / 17
-
23.05.2024Muutmiskanne Ä 10201161 / 16
-
02.04.2024Muutmiskanne Ä 10201161 / 15
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10201161 / 14
-
04.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10201161 / 13
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |