SPRINTER TRANS OÜ
Registrisse kantud 12736887SPRINTER TRANS OÜ (registrikood 12736887) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kolimisteenused (EMTAK 49421). 2025. aasta müügitulu oli 117 335 eurot ja puhaskasum 30 219 eurot, bilansimaht 188 278 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Juri Kondrašin. Juhatuse liige on Juri Kondrašin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.10.2014 (12 a 0 k) · Viljandi mnt 2b, Tallinn, 11214
Registriandmed KMKR EE101930781 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101930781
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kolimisteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 25,8 % | 2024: 29,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,7 % | 2024: 21,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,4 % | 2024: 94,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 26,2 | 2024: 17,4 |
| Müügitulu kasv | +2,9 % | 2024: −3,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 117 335 | 114 057 | 117 833 | 123 607 | 101 380 | 71 379 | 63 610 |
| Puhaskasum | 30 219 | 33 313 | 48 540 | 29 238 | 11 695 | 489 | 15 014 |
| Käibevara | 177 686 | 149 852 | 117 821 | 69 529 | 36 366 | 28 389 | 37 004 |
| Põhivara | 10 592 | 14 593 | 17 759 | 23 225 | 27 611 | 31 996 | 27 918 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 188 278 | 164 445 | 135 580 | 92 754 | 63 977 | 60 385 | 64 922 |
| Kohustised kokku | 6 793 | 8 619 | 8 087 | 8 101 | 8 562 | 9 057 | 7 583 |
| Omakapital | 181 485 | 155 826 | 127 493 | 84 653 | 55 415 | 51 328 | 57 339 |
| Kasumimarginaal | 25,8 % | 29,2 % | 41,2 % | 23,7 % | 11,5 % | 0,7 % | 23,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 177 686 € · 94,4 %
- Põhivara 10 592 € · 5,6 %
- Lühiajalised kohustised 6 793 € · 3,6 %
- Omakapital 181 485 € · 96,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 26,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49421 Kolimisteenused põhitegevus 68 450 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 48 885 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 347 € | 2 203 € | 28 913 € | 1 |
| II kv 2026 | 10 711 € | 2 213 € | 34 109 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 199 € | 2 238 € | 25 225 € | 1 |
| IV kv 2025 | 10 869 € | 2 476 € | 38 269 € | 1 |
| III kv 2025 | 7 740 € | 3 963 € | 29 971 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 171 € | 2 983 € | 27 100 € | 2 |
| I kv 2025 | 6 300 € | 2 640 € | 24 139 € | 1 |
| IV kv 2024 | 7 162 € | 1 822 € | 33 413 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 782 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 734 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 638 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 412 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10201185 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 10201185 / 4
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10201185 / 3
-
09.09.2016Muutmiskanne Ä 10201185 / 2
-
16.10.2014Esmakanne Ä 10201185
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |