Sune OÜ
Registrisse kantud 12749708Sune OÜ (registrikood 12749708) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tõrvandi alevik, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 4 500 eurot ja puhaskasum 3 890 eurot, bilansimaht 15 947 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Ingrid Mardisoo, Marek Mardisoo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.11.2014 (11 a 11 k) · Aia tn 40, Tõrvandi alevik, 61715
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 86,4 % | 2024: 62,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,4 % | 2024: 28,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −17,1 % | 2024: +282,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −21,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 500 | 5 428 | 1 420 | 22 487 | 20 170 | 14 657 | 14 205 |
| Puhaskasum | 3 890 | 3 402 | -2 762 | 10 062 | 5 442 | 2 077 | 439 |
| Käibevara | 15 947 | 12 057 | 8 654 | 17 367 | 8 850 | 6 979 | 4 353 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 917 | 653 | 452 | 287 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 947 | 12 057 | 8 654 | 18 284 | 9 503 | 7 431 | 4 640 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 568 | 1 311 | 1 090 | 376 |
| Omakapital | 15 947 | 12 057 | 8 654 | 17 716 | 8 192 | 6 341 | 4 264 |
| Kasumimarginaal | 86,4 % | 62,7 % | -194,5 % | 44,7 % | 27,0 % | 14,2 % | 3,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 947 € · 100,0 %
- Omakapital 15 947 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2023 | 1 575 € | 96 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 239 € | 267 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 819 € | 913 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 842 € | 840 € | 0 € | 1 |
| I kv 2022 | 666 € | 748 € | 0 € | 1 |
II kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 525 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 32 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 6,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marek Mardisoo
- Tartu linn, Kooli tn 2 korteriühistu Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| EstHus OÜ | 1,47 % | 75 € | 07.06.2024 | 1 988 178 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
EstHus OÜ 1,47 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAia tn 40, Tõrvandi alevik, 61715
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20069448 / 7
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 20069448 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20069448 / 5
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 20069448 / 4
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 20069448 / 3
-
18.11.2016Muutmiskanne Ä 20069448 / 2
-
10.11.2014Esmakanne Ä 20069448
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |