SAANSTUDIO OÜ
Registrisse kantud 12751303SAANSTUDIO OÜ (registrikood 12751303) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu kunstiloome (EMTAK 90131). 2025. aasta müügitulu oli 2 082 eurot ja puhaskasum -1 498 eurot, bilansimaht 4 947 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mari Saan. Juhatuse liige on Mari Saan. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.11.2014 (11 a 11 k) · Vabaduse väljak 6, Tallinn, 10146
Registriandmed KMKR EE101805450 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101805450
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kunstiloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -72,0 % | 2024: -200,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -52,1 % | 2024: -68,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,1 % | 2024: 74,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +40,5 % | 2024: −47,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 082 | 1 482 | 2 841 | 8 458 | 3 604 | 3 320 | 5 655 |
| Puhaskasum | -1 498 | -2 975 | -2 623 | 4 234 | -497 | -1 575 | 295 |
| Käibevara | 3 066 | 3 072 | 4 613 | 6 356 | 3 729 | 3 121 | 4 638 |
| Põhivara | 1 881 | 2 831 | 3 853 | 3 656 | 2 053 | 3 127 | 3 769 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 947 | 5 903 | 8 466 | 10 012 | 5 782 | 6 248 | 8 407 |
| Kohustised kokku | 2 074 | 1 532 | 1 120 | 43 | 46 | 16 | 600 |
| Omakapital | 2 873 | 4 371 | 7 346 | 9 969 | 5 736 | 6 232 | 7 807 |
| Kasumimarginaal | -72,0 % | -200,7 % | -92,3 % | 50,1 % | -13,8 % | -47,4 % | 5,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 066 € · 62,0 %
- Põhivara 1 881 € · 38,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 074 € · 41,9 %
- Omakapital 2 873 € · 58,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 55 € | 0 € | 741 € | 0 |
| II kv 2026 | 92 € | 0 € | 492 € | 0 |
| I kv 2026 | 53 € | 0 € | 780 € | 0 |
| IV kv 2025 | 26 € | 0 € | 624 € | 0 |
| III kv 2025 | 136 € | 0 € | 820 € | 0 |
| II kv 2025 | 45 € | 0 € | 328 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 193 € | 0 |
| IV kv 2024 | 28 € | 0 € | 342 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 247 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.09.2026Muutmiskanne Ä 10201752 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10201752 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10201752 / 5
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10201752 / 4
-
09.06.2015Muutmiskanne Ä 10201752 / 3
-
19.01.2015Muutmiskanne Ä 10201752 / 2
-
11.11.2014Esmakanne Ä 10201752
-
10.11.2014Esmakanne Ä 10201752 / M2
-
29.10.2014Esmakanne Ä 10201752 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |