OÜ Access Group
Registrisse kantud 12752811OÜ Access Group (registrikood 12752811) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -22 319 eurot, bilansimaht 12 094 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anders Eismann. Juhatuse liige on Anders Eismann. Maksuvõlg on 10 133,89 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.11.2014 (11 a 11 k) · Võistluse tn 23, Tallinn, 10132
Registriandmed KMKR EE102204526 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 13.11–12.11
- KMKR number
- EE102204526
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 13.11 – 12.11
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -131,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -98,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -103,8 % | 2024: 29,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −55,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 7 312 | 16 245 | 10 085 | 14 566 | 13 530 | 46 257 |
| Puhaskasum | -22 319 | -9 609 | -6 601 | -10 162 | 9 512 | -27 767 | 32 822 |
| Käibevara | 9 857 | 29 131 | 26 606 | 28 454 | 37 240 | 30 867 | 63 161 |
| Põhivara | 2 237 | 4 110 | 6 171 | 8 232 | 4 533 | 748 | 935 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 094 | 33 241 | 32 777 | 36 686 | 41 773 | 31 615 | 64 096 |
| Kohustised kokku | 24 652 | 23 480 | 13 407 | 10 715 | 5 640 | 4 994 | 9 708 |
| Omakapital | -12 558 | 9 761 | 19 370 | 25 971 | 36 133 | 26 621 | 54 388 |
| Kasumimarginaal | – | -131,4 % | -40,6 % | -100,8 % | 65,3 % | -205,2 % | 71,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 857 € · 81,5 %
- Põhivara 2 237 € · 18,5 %
- Lühiajalised kohustised 24 652 € · 203,8 %
- Omakapital -12 558 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 203,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 55 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 10 133,89 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 41. Suurimad maksuvõlad · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 10 134 €
- 43. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 1 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.01.2025Muutmiskanne Ä 10202335 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10202335 / 6
-
31.08.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10202335 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10202335 / 4
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10202335 / 3
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10202335 / 2
-
13.11.2014Esmakanne Ä 10202335
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 09.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 02.12.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |