Itryn OÜ
Registrisse kantud 12753762Itryn OÜ (registrikood 12753762) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 24 641 eurot ja puhaskasum 812 eurot, bilansimaht 4 763 eurot. Juhatuse liikmed on Kadiriin Daniel, Kristo Saag, Raul Daniel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.11.2014 (11 a 11 k) · Riia mnt 38a, Viljandi linn, 71009
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,3 % | 2024: -0,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,0 % | 2024: -5,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,1 % | 2024: 82,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,3 | 2024: 5,7 |
| Müügitulu kasv | −4,8 % | 2024: −13,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +114,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 641 | 25 885 | 30 050 | 22 597 | 24 159 | 545 | 0 |
| Puhaskasum | 812 | -179 | 422 | -1 227 | -15 | -186 | -707 |
| Käibevara | 4 763 | 3 708 | 4 002 | 3 730 | 5 493 | 4 064 | 4 244 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 763 | 3 708 | 4 002 | 3 730 | 5 493 | 4 064 | 4 244 |
| Kohustised kokku | 899 | 656 | 771 | 921 | 1 457 | 13 | 7 |
| Omakapital | 3 864 | 3 052 | 3 231 | 2 809 | 4 036 | 4 051 | 4 237 |
| Kasumimarginaal | 3,3 % | -0,7 % | 1,4 % | -5,4 % | -0,1 % | -34,1 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 763 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 899 € · 18,9 %
- Omakapital 3 864 € · 81,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 18,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 049 € | 2 347 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 925 € | 3 328 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 381 € | 2 701 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 764 € | 2 007 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 767 € | 2 022 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 660 € | 1 904 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 631 € | 1 845 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 516 € | 1 673 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 683 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 782 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 114,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 504 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raul Daniel
- Areatech osaühing Juhatuse liige
-
Kristo Saag
- MTÜ Saag Racing Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Areatech osaühing 32 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubitryn.com · veebileht ei luba automaatset lugemist (robots.txt)
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20069529 / 5
-
18.09.2019Muutmiskanne Ä 20069529 / 4
-
23.08.2019Muutmiskanne Ä 20069529 / M1
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 20069529 / 3
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 20069529 / 2
-
17.11.2014Esmakanne Ä 20069529
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |