Startnow OÜ
Registrisse kantud 12755117Startnow OÜ (registrikood 12755117) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 8 692 eurot ja puhaskasum -37 eurot, bilansimaht 8 360 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Risto Kaljurand. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Risto Kaljurand. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.11.2014 (11 a 11 k) · Riia mnt 38a, Viljandi linn, 71009
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 11.11–10.11
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 11.11 – 10.11
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,4 % | 2024: -48,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,4 % | 2024: -65,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −22,9 % | 2024: +91,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −13,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 692 | 11 276 | 5 905 | 4 290 | 13 455 | 17 805 | 7 100 |
| Puhaskasum | -37 | -5 517 | 2 333 | 26 | 2 373 | 6 627 | 1 446 |
| Käibevara | 463 | 8 397 | 13 438 | 11 104 | 11 114 | 11 201 | 4 093 |
| Põhivara | 7 897 | – | – | – | – | – | 825 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 360 | 8 397 | 13 438 | 11 104 | 11 114 | 11 201 | 4 918 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 121 | 465 |
| Omakapital | 8 360 | 8 397 | 13 438 | 11 104 | 11 079 | 11 080 | 4 453 |
| Kasumimarginaal | -0,4 % | -48,9 % | 39,5 % | 0,6 % | 17,6 % | 37,2 % | 20,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 463 € · 5,5 %
- Põhivara 7 897 € · 94,5 %
- Omakapital 8 360 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Risto Kaljurand
- LeVinum OÜ Tegelik kasusaaja
- Liberalismi Akadeemia Juhatuse liige
- WineFortune Premium Selection Usaldusfond Tegelik kasusaaja
- LeVinum GP OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| LeVinum OÜ | 28,61 % | 7 210 € | 30.06.2025 | 103 920 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
LeVinum OÜ 28,61 %
-
Skeem
LEI 98450046380681B7F522 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 80. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Viljandi maakond 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20069480 / 10
-
03.01.2023Muutmiskanne Ä 20069480 / 9
-
18.02.2022Muutmiskanne Ä 20069480 / 8
-
12.07.2021Muutmiskanne Ä 20069480 / 7
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 20069480 / 6
-
05.05.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20069480 / 5
-
30.01.2020Muutmiskanne Ä 20069480 / 4
-
13.08.2019Muutmiskanne Ä 20069480 / M3
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20069480 / 3
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 20069480 / 2
-
18.11.2014Esmakanne Ä 20069480
-
11.11.2014Esmakanne Ä 20069480 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 01.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 16.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |