ANDROVI OÜ
Registrisse kantud 12756789ANDROVI OÜ (registrikood 12756789) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Sauga alevik, tegevusala tsiviillaevade ehitus (EMTAK 30111). 2025. aasta müügitulu oli 152 462 eurot ja puhaskasum 12 987 eurot, bilansimaht 107 655 eurot. Juhatuse liikmed on Andris Bokmanis, Marko Robert Karjalainen, Ville Leo Mäkela. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.11.2014 (11 a 10 k) · Peoleo tn 1, Sauga alevik, 85008
Registriandmed KMKR EE102001981 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102001981
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tsiviillaevade ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,5 % | 2024: 14,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,9 % | 2024: 27,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,8 % | 2024: 82,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,1 | 2024: 5,6 |
| Müügitulu kasv | −31,4 % | 2024: +70,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 152 462 | 222 172 | 130 292 | 233 318 | 226 537 | 280 793 | 333 160 |
| Puhaskasum | 12 987 | 32 475 | -51 203 | 31 608 | 6 290 | 28 463 | 51 465 |
| Käibevara | 106 952 | 137 495 | 134 015 | 138 454 | 102 379 | 156 933 | 135 923 |
| Põhivara | 703 | 5 553 | 11 779 | 18 205 | 24 631 | 28 792 | 9 059 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 107 655 | 143 048 | 145 794 | 156 659 | 127 010 | 185 725 | 144 982 |
| Kohustised kokku | 26 038 | 24 418 | 59 639 | 19 301 | 21 260 | 36 265 | 23 985 |
| Omakapital | 81 617 | 118 630 | 86 155 | 137 358 | 105 750 | 149 460 | 120 997 |
| Kasumimarginaal | 8,5 % | 14,6 % | -39,3 % | 13,5 % | 2,8 % | 10,1 % | 15,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 106 952 € · 99,3 %
- Põhivara 703 € · 0,7 %
- Lühiajalised kohustised 26 038 € · 24,2 %
- Omakapital 81 617 € · 75,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 375 € | 9 844 € | 0 € | 3 |
| II kv 2026 | 6 455 € | 7 378 € | 0 € | 3 |
| I kv 2026 | 7 517 € | 8 819 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2025 | 8 598 € | 9 643 € | 0 € | 3 |
| III kv 2025 | 7 447 € | 8 752 € | 0 € | 3 |
| II kv 2025 | 8 521 € | 9 644 € | 0 € | 3 |
| I kv 2025 | 7 672 € | 8 818 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2024 | 7 322 € | 8 048 € | 0 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 792 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 281 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 117,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 103 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Tori vald 152 462 €
- 8. Suurimad juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 30) 3 tk
- 39. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 30) 12 987 €
- 42. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 30) 81 617 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30054596 / 8
-
25.01.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30054596 / 7
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 30054596 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30054596 / 5
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 30054596 / 4
-
17.08.2016Muutmiskanne Ä 30054596 / 3
-
23.02.2015Muutmiskanne Ä 30054596 / 2
-
21.11.2014Esmakanne Ä 30054596
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |