Ripagrande OÜ
Registrisse kantud 12762206Ripagrande OÜ (registrikood 12762206) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 56 642 eurot ja puhaskasum 31 780 eurot, bilansimaht 953 096 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marco Sormani. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Henri Parisalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.12.2014 (11 a 10 k) · Pärnu mnt 22, Tallinn, 10141
Registriandmed KMKR EE102026063 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102026063
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 56,1 % | 2024: 174,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,4 % | 2024: 10,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,1 % | 2024: 97,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,2 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | +2,5 % | 2024: −10,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 56 642 | 55 269 | 61 922 | 66 365 | 46 275 | 51 948 | 44 823 |
| Puhaskasum | 31 780 | 96 221 | 84 294 | 145 985 | 141 455 | 62 333 | 157 109 |
| Käibevara | 444 201 | 12 275 | 439 695 | 354 441 | 208 853 | 66 615 | 305 346 |
| Põhivara | 508 895 | 906 895 | 364 100 | 364 100 | 364 100 | 364 100 | 64 100 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 953 096 | 919 170 | 803 795 | 718 541 | 572 953 | 430 715 | 369 446 |
| Kohustised kokku | 27 390 | 26 750 | 7 596 | 6 636 | 7 033 | 6 250 | 7 314 |
| Omakapital | 925 706 | 892 420 | 796 199 | 711 905 | 565 920 | 424 465 | 362 132 |
| Kasumimarginaal | 56,1 % | 174,1 % | 136,1 % | 220,0 % | 305,7 % | 120,0 % | 350,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 444 201 € · 46,6 %
- Põhivara 508 895 € · 53,4 %
- Lühiajalised kohustised 27 390 € · 2,9 %
- Omakapital 925 706 € · 97,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 53,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 513 € | 0 € | 15 482 € | 0 |
| II kv 2026 | 774 € | 0 € | 16 289 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 153 € | 0 € | 28 126 € | 0 |
| III kv 2025 | 624 € | 0 € | 13 145 € | 0 |
| II kv 2025 | 949 € | 0 € | 15 370 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 574 € | 0 € | 13 655 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 171 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 161 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Henri Parisalu
- osaühing MRF Consulting Prokurist
- OÜ Hauptstadt Investment Prokurist
- Seine OÜ Tegelik kasusaaja
- HP Solutions OÜ Tegelik kasusaaja
- FRASTEMA Asset Management OÜ Prokurist
- Seine Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- Seafront Property Holding OÜ Prokurist
- Ripagrande Invest OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Ripagrande Invest OÜ | 100 % | 2 500 € | 27.02.2026 | – |
| FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ | 15,46 % | 5 680 € | 18.02.2026 | – |
| FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ | 2,72 % | 1 000 € | 02.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
Ripagrande Invest OÜ 100 %
-
FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ 15,46 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
-
17.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
-
16.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
-
15.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
-
14.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
-
13.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
-
12.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
-
11.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
-
10.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
-
09.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
-
08.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
-
07.10.2026Osalus muutus: FRASTEMA BALTIC INVEST OÜ (2.72%)
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |