VERS OÜ
Registrisse kantud 12762749VERS OÜ (registrikood 12762749) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Heltermaa küla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 285 850 eurot ja puhaskasum 16 083 eurot, bilansimaht 122 648 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Toomas Kolos. Juhatuse liige on Toomas Kolos. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.12.2014 (11 a 10 k) · Tatre, Heltermaa küla, 92312
Registriandmed KMKR EE101767022 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101767022
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,6 % | 2024: 1,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,7 % | 2024: 2,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,0 % | 2024: 96,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,4 | 2024: 15,3 |
| Müügitulu kasv | +114,5 % | 2024: +304,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +71,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 285 850 | 133 268 | 32 939 | 27 083 | 47 291 | 19 521 | 18 750 |
| Puhaskasum | 16 083 | 2 030 | 5 399 | -62 477 | 37 168 | 7 464 | 33 472 |
| Käibevara | 80 222 | 64 745 | 57 534 | 52 403 | 51 542 | 37 464 | 28 706 |
| Põhivara | 42 426 | 41 166 | 44 351 | 41 857 | 106 955 | 80 739 | 81 081 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 122 648 | 105 911 | 101 885 | 94 260 | 158 497 | 118 203 | 109 787 |
| Kohustised kokku | 4 898 | 4 244 | 2 248 | 22 | 1 780 | 1 154 | 202 |
| Omakapital | 117 750 | 101 667 | 99 637 | 94 238 | 156 717 | 117 049 | 109 585 |
| Kasumimarginaal | 5,6 % | 1,5 % | 16,4 % | -230,7 % | 78,6 % | 38,2 % | 178,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 80 222 € · 65,4 %
- Põhivara 42 426 € · 34,6 %
- Lühiajalised kohustised 4 898 € · 4,0 %
- Omakapital 117 750 € · 96,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 460 € | 11 536 € | 137 439 € | 9 |
| II kv 2026 | 5 959 € | 6 487 € | 117 138 € | 9 |
| I kv 2026 | 3 898 € | 4 384 € | 37 078 € | 5 |
| IV kv 2025 | 9 009 € | 9 756 € | 134 484 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 831 € | 5 411 € | 89 445 € | 8 |
| II kv 2025 | 3 426 € | 3 656 € | 32 380 € | 3 |
| I kv 2025 | 2 314 € | 2 600 € | 28 284 € | 3 |
| IV kv 2024 | 2 081 € | 2 268 € | 60 750 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 487 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 845 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 45 813 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 822 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTatre, Heltermaa küla, 92312
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 84. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Hiiu maakond 13,7 %
- 100. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Hiiu maakond 285 850 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.01.2026Muutmiskanne Ä 10203062 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10203062 / 6
-
01.08.2023Muutmiskanne Ä 10203062 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10203062 / 4
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10203062 / 3
-
12.12.2016Muutmiskanne Ä 10203062 / 2
-
30.11.2016Muutmiskanne Ä 10203062 / M2
-
02.12.2014Esmakanne Ä 10203062
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |