Thrive & Scale OÜ
Registrisse kantud 12768396Thrive & Scale OÜ (registrikood 12768396) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 4 352 eurot ja puhaskasum -14 971 eurot, bilansimaht 18 511 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tiina Soobik. Juhatuse liige on Riina Soobik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.12.2014 (11 a 10 k) · A. H. Tammsaare tee 123, Tallinn, 12917
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -344,0 % | 2024: -92,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -110,8 % | 2024: -13,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,0 % | 2024: 85,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8 892,0 | 2024: 16 128,0 |
| Müügitulu kasv | +5,5 % | 2024: 0,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 352 | 4 125 | 4 125 | 8 509 | 1 513 | 11 000 | 0 |
| Puhaskasum | -14 971 | -3 831 | -941 | 5 418 | -3 880 | 10 568 | 3 776 |
| Käibevara | 17 784 | 32 256 | 36 087 | 37 528 | 34 914 | 35 075 | 24 507 |
| Põhivara | 727 | 1 226 | 1 226 | 1 226 | 1 280 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 511 | 33 482 | 37 313 | 38 754 | 36 194 | 35 075 | 24 507 |
| Kohustised kokku | 5 002 | 5 002 | 5 002 | 5 002 | 7 000 | 0 | 0 |
| Omakapital | 13 509 | 28 480 | 32 311 | 33 752 | 29 194 | 35 075 | 24 507 |
| Kasumimarginaal | -344,0 % | -92,9 % | -22,8 % | 63,7 % | -256,4 % | 96,1 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 784 € · 96,1 %
- Põhivara 727 € · 3,9 %
- Lühiajalised kohustised 2 € · 0,0 %
- Pikaajalised kohustised 5 000 € · 27,0 %
- Omakapital 13 509 € · 73,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8 892,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2023 | 125 € | 38 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 840 € | 47 € | 0 € | 0 |
I kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 42 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 13 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 30,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tiina Soobik
- Saku vald, Saku alevik, Pargi tn 6 korteriühistu Juhatuse liige
-
Riina Soobik
- Sõnumipartner OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.08.2026Muutmiskanne Ä 10203375 / M4
-
17.08.2026Muutmiskanne Ä 10203375 / 9
-
14.08.2026Muutmiskanne Ä 10203375 / M3
-
30.07.2026Muutmiskanne Ä 10203375 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10203375 / 7
-
28.07.2022Muutmiskanne Ä 10203375 / 6
-
28.02.2022Muutmiskanne Ä 10203375 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10203375 / 4
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10203375 / 3
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10203375 / 2
-
12.12.2014Esmakanne Ä 10203375
-
10.12.2014Esmakanne Ä 10203375 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 13.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 04.08.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |