Importeco OÜ
Registrisse kantud 12768640Importeco OÜ (registrikood 12768640) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük (EMTAK 46462). 2025. aasta müügitulu oli 1 697 888 eurot ja puhaskasum 60 258 eurot, bilansimaht 658 668 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Nikita Kondrationok. Juhatuse liikmed on Nikita Kondrationok, Yelena Kim. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.12.2014 (11 a 10 k) · K. Kärberi tn 16, Tallinn, 13816
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,5 % | 2024: 2,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,2 % | 2024: 7,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,5 % | 2024: 96,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,6 | 2024: 27,5 |
| Müügitulu kasv | +9,1 % | 2024: +80,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +25,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 697 888 | 1 556 207 | 861 270 | 1 524 182 | 585 678 | 547 363 | 615 015 |
| Puhaskasum | 60 258 | 41 924 | 8 617 | 102 917 | 45 601 | 42 419 | 277 002 |
| Käibevara | 658 668 | 549 548 | 538 623 | 479 031 | 376 114 | 330 513 | 282 503 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 658 668 | 549 548 | 538 623 | 479 031 | 376 114 | 330 513 | 282 503 |
| Kohustised kokku | 68 838 | 19 976 | 50 975 | – | – | – | – |
| Omakapital | 589 830 | 529 572 | 487 648 | 479 031 | 376 114 | 330 513 | 282 503 |
| Kasumimarginaal | 3,5 % | 2,7 % | 1,0 % | 6,8 % | 7,8 % | 7,7 % | 45,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 658 668 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 68 838 € · 10,5 %
- Omakapital 589 830 € · 89,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 751 € | 7 751 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 746 € | 6 746 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 034 € | 6 034 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 5 849 € | 5 849 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 461 € | 5 461 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 6 748 € | 6 748 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 203 € | 4 203 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 584 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 584 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.01.2025Muutmiskanne Ä 10203498 / 13
-
27.05.2024Muutmiskanne Ä 10203498 / 12
-
09.04.2024Muutmiskanne Ä 10203498 / 11
-
20.02.2024Muutmiskanne Ä 10203498 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10203498 / 9
-
07.04.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10203498 / 8
-
12.08.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10203498 / 7
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 10203498 / 6
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10203498 / 5
-
17.07.2017Muutmiskanne Ä 10203498 / 4
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10203498 / 3
-
22.12.2014Muutmiskanne Ä 10203498 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |