Smartcourse OÜ
Registrisse kantud 12770329Smartcourse OÜ (registrikood 12770329) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Järveküla, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2023. aasta müügitulu oli 1 825 eurot ja puhaskasum 1 702 eurot, bilansimaht 5 056 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ott Harri Roosimaa. Juhatuse liige on Ott Harri Roosimaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.12.2014 (11 a 10 k) · Sõnajala tee 6/1, Järveküla, 75304
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.05–30.04
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.05 – 30.04
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 93,3 % | 2022: 81,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,7 % | 2022: 12,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2022: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: – |
| Müügitulu kasv | +268,7 % | 2022: −51,9 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 825 | 495 | 1 030 | 740 | 1 260 |
| Puhaskasum | 1 702 | 403 | 223 | 676 | 326 |
| Käibevara | 5 056 | 3 354 | 2 951 | 2 728 | 2 052 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 056 | 3 354 | 2 951 | 2 728 | 2 052 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 5 056 | 3 354 | 2 951 | – | 2 052 |
| Kasumimarginaal | 93,3 % | 81,4 % | 21,7 % | 91,4 % | 25,9 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 056 € · 100,0 %
- Omakapital 5 056 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 82 € | 95 € | 0 € | 0 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 27 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 32 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 115,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 156 | 1 903 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Lennuakadeemia · maksed 2 156 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10203613 / 6
-
05.05.2023Muutmiskanne Ä 10203613 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10203613 / 4
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10203613 / 3
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10203613 / 2
-
17.12.2014Esmakanne Ä 10203613
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | – | – |
| 2023 | 29.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 01.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 04.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 04.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |