OÜ EstexCom

Registrisse kantud 12770571
☆ Jälgi

OÜ EstexCom (registrikood 12770571) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 75 961 eurot ja puhaskasum -51 029 eurot, bilansimaht 186 692 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 17.12.2014 (11 a 10 k) · Ääsi tn 4, Tallinn, 10115

Müügitulu 2025
76 tuh €
↑ +39 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-51 tuh €
↓ −146 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
1
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE102318483 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE102318483
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 01.07.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
EMTAK 41001
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
186 692 €
↓ −9,6 % vs 2024
Omakapital 2025
143 982 €
↓ −26 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-100k-50k050k100k150k200k250k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -67,2 % 2024: 203,2 %
Omakapitali tootlus (ROE) -35,4 % 2024: 56,9 %
Omakapitali osakaal varadest 77,1 % 2024: 94,4 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 6,3 2024: 22,3
Müügitulu kasv +39,1 % 2024: −59,6 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +13,8 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 75 961 54 625 135 122 235 513 26 327 39 844 17 441
Puhaskasum -51 029 110 986 6 785 34 095 23 687 11 815 3 134
Käibevara 82 091 139 751 14 844 15 380 71 994 21 010 8 087
Põhivara 104 601 66 769 88 427 90 355 1 370 319 359
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 186 692 206 520 103 271 105 735 73 364 21 329 8 446
Kohustised kokku 42 710 11 509 18 441 27 690 29 415 1 068 0
Omakapital 143 982 195 011 84 830 78 045 43 949 20 261 8 446
Kasumimarginaal -67,2 % 203,2 % 5,0 % 14,5 % 90,0 % 29,7 % 18,0 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 186 692 €
  • Käibevara 82 091 € · 44,0 %
  • Põhivara 104 601 € · 56,0 %
Rahastus 186 692 €
  • Lühiajalised kohustised 13 057 € · 7,0 %
  • Pikaajalised kohustised 29 653 € · 15,9 %
  • Omakapital 143 982 € · 77,1 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 6,3
Kohustised ÷ bilansimaht 22,9 %
Põhivara osakaal bilansimahust 56,0 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
1 811 €
↓ −79 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
1
2025: 2 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
02,5k5k7,5k10kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

025k50k75kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 1 811 € 1 612 € 10 702 € 1
II kv 2026 8 778 € 1 612 € 63 461 € 1
I kv 2026 4 704 € 1 059 € 28 311 € 1
IV kv 2025 942 € 847 € 4 201 € 2
III kv 2025 2 993 € 1 010 € 38 208 € 2
II kv 2025 1 038 € 1 117 € 13 850 € 2
I kv 2025 1 073 € 1 227 € 24 732 € 2
IV kv 2024 1 628 € 1 369 € 5 004 € 2

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)604 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)537 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest89,0 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive16,9 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)3 567 €
Hinnanguline keskmine brutopalk1 033 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Uko Palling
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 01.07.2021

Tegelikud kasusaajad

Uko Palling
Otsene osalus · Eesti · alates 05.11.2018

Osanikud

Uko Palling
2 500 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023
Ääsi tn 4, Tallinn, 10115
Juhata: 59.421356, 24.810778
Samal aadressil veel 3 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 hilinemisega (kuni 1 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
010k20k30k40k2025
Rida, € 2025
Riigi ja omavalitsuste toetused 1 230
Müük avalikule sektorile 34 047
Toetused kokku 1 230

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2025

  • Tallinna Nõmme Huvikool · maksed 34 047 €
  • Eesti Töötukassa · toetus 1 230 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 23.10.2023
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10203632 / 9
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10203632 / 8
  • 01.07.2021
    Muutmiskanne Ä 10203632 / 7
  • 19.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10203632 / 6
  • 09.12.2017
    Muutmiskanne Ä 10203632 / 5
  • 01.02.2017
    Muutmiskanne Ä 10203632 / 4
  • 27.01.2016
    Ümberkujundamiskanne Ä 10203632 / 3
  • 29.12.2015
    Muutmiskanne Ä 10203632 / 2
  • 17.12.2015
    Muutmiskanne Ä 10203632 / M1
  • 17.12.2014
    Esmakanne Ä 10203632

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 01.07.2026 Mikroettevõtja
2024 30.06.2025 Mikroettevõtja
2023 30.06.2024 Väikeettevõtja
2022 30.06.2023 Väikeettevõtja
2021 30.06.2022 Väikeettevõtja
2020 30.06.2021 Väikeettevõtja
2019 31.10.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –