Proekspert Group AS
Registrisse kantud 12770909Proekspert Group AS (registrikood 12770909) on 2014. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük (EMTAK 46501). 2025. aasta müügitulu oli 23 053 eurot ja puhaskasum 317 510 eurot, bilansimaht 5 669 432 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Marko Sverdlik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.12.2014 (11 a 10 k) · Sõpruse pst 157, Tallinn, 13417
Registriandmed KMKR EE102183207 · osakapital 36 800 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102183207
- Osakapital
- 36 800 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1 377,3 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,6 % | 2024: 11,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 21 681,6 | 2024: 34 716,5 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 053 | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | 317 510 | 710 610 | 1 019 623 | 609 920 | 961 168 | 818 883 | 1 217 267 |
| Käibevara | 650 447 | 486 031 | 99 451 | 211 668 | 169 568 | 148 586 | 315 216 |
| Põhivara | 5 018 985 | 5 885 540 | 6 793 150 | 6 546 549 | 6 587 665 | 6 429 361 | 5 898 326 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 669 432 | 6 371 571 | 6 892 601 | 6 758 217 | 6 757 233 | 6 577 947 | 6 213 542 |
| Kohustised kokku | 30 | 14 | 1 144 | 12 | 0 | 3 448 | – |
| Omakapital | 5 669 402 | 6 371 557 | 6 891 457 | 6 758 205 | 6 757 233 | 6 574 499 | 6 213 542 |
| Kasumimarginaal | 1 377,3 % | – | – | – | – | – | – |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 725 705 | 14 270 397 | 14 184 760 | 13 202 677 | 12 121 519 | 11 937 389 | 14 013 639 |
| Puhaskasum | 317 510 | 710 610 | 1 019 623 | 609 920 | 961 168 | 818 883 | 1 217 267 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 7 570 976 | 8 525 493 | 8 864 049 | 8 847 065 | 8 781 760 | 8 310 754 | 8 260 719 |
| Kohustised kokku | 1 901 573 | 2 153 936 | 1 972 592 | 2 088 859 | 2 024 526 | 1 736 254 | 2 047 175 |
| Omakapital | 5 669 403 | 6 371 557 | 6 891 457 | 6 758 206 | 6 757 234 | 6 574 500 | 6 213 544 |
| Töötajaid | 138 | 153 | 148 | 147 | 150 | 174 | 189 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 650 447 € · 11,5 %
- Põhivara 5 018 985 € · 88,5 %
- Lühiajalised kohustised 30 € · 0,0 %
- Omakapital 5 669 402 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 21 681,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 88,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 23 053 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 22 317 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Mägi
- aktsiaselts Proekspert Tegelik kasusaaja
- Osaühing HOSBY Osanik
-
Andrus Suitsu
- aktsiaselts Proekspert Tegelik kasusaaja
- Netbits OÜ Tegelik kasusaaja
- Andrus Suitsu Investeeringud OÜ Juhatuse liige
- Osaühing SendraSys Tegelik kasusaaja
- Octothorpe OÜ Juhatuse liige
-
Raivo Vilu
- aktsiaselts Proekspert Tegelik kasusaaja
- AS TFTAK Tegelik kasusaaja
- OÜ Elsavie Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- OÜ Bioexpert Osanik
- Osaühing Kemotex Bio Osanik
- Netbits OÜ Tegelik kasusaaja
- Vilu Valdus OÜ Osanik
- OÜ CellCAD Tegelik kasusaaja
-
Sven Kanošin
- aktsiaselts Proekspert Tegelik kasusaaja
- Happy Workplace OÜ Osanik
- Fireloop OÜ Tegelik kasusaaja
-
Vambola Kotkas
- aktsiaselts Proekspert Tegelik kasusaaja
- Netbits OÜ Tegelik kasusaaja
- Öö Tiib OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing SendraSys Tegelik kasusaaja
-
Marko Sverdlik
- Netbits OÜ Tegelik kasusaaja
- MWM OÜ Juhatuse liige
- 43dB OÜ Juhatuse liige
-
Külli Kullang
- Osaühing CONTIMO Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 27.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Netbits OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 29 199 €2025 |
| 43dB OÜ | 8,50 % | 258 € | 16.08.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Netbits OÜ 50 %
-
43dB OÜ 8,50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.03.2026Muutmiskanne Ä 10203659 / 22
-
05.03.2026Muutmiskanne Ä 10203659 / M13
-
26.01.2026Muutmiskanne Ä 10203659 / 21
-
23.12.2025Muutmiskanne Ä 10203659 / M12
-
01.08.2024Muutmiskanne Ä 10203659 / M11
-
29.04.2024Muutmiskanne Ä 10203659 / M10
-
05.09.2023Muutmiskanne Ä 10203659 / 20
-
14.08.2023Muutmiskanne Ä 10203659 / M9
-
10.02.2021Muutmiskanne Ä 10203659 / M8
-
06.08.2020Muutmiskanne Ä 10203659 / 19
-
21.10.2019Muutmiskanne Ä 10203659 / 18
-
15.04.2019Muutmiskanne Ä 10203659 / M6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 10.05.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |