Lecount OÜ
Registrisse kantud 12772593Lecount OÜ (registrikood 12772593) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Kärdla linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 39 890 eurot ja puhaskasum 51 835 eurot, bilansimaht 252 016 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: Eret Lukas. Juhatuse liige on Omanikukonto: Eret Lukas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.12.2014 (11 a 9 k) · Sadama tn 31, Kärdla linn, 92411
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 129,9 % | 2024: 138,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,7 % | 2024: 27,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 2024: 98,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 44,7 | 2024: 25,3 |
| Müügitulu kasv | +0,6 % | 2024: −0,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 890 | 39 653 | 39 944 | 39 977 | 29 026 | 34 229 | 30 400 |
| Puhaskasum | 51 835 | 54 988 | 17 412 | 17 475 | 36 130 | 26 775 | 19 941 |
| Käibevara | 71 792 | 66 212 | 15 357 | 15 904 | 18 631 | 27 445 | 27 441 |
| Põhivara | 180 224 | 138 483 | 138 216 | 130 363 | 112 445 | 71 022 | 38 975 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 252 016 | 204 695 | 153 573 | 146 267 | 131 076 | 98 467 | 66 416 |
| Kohustised kokku | 1 605 | 2 619 | 1 485 | 6 591 | 5 875 | 7 396 | 1 131 |
| Omakapital | 250 411 | 202 076 | 152 088 | 139 676 | 125 201 | 91 071 | 65 285 |
| Kasumimarginaal | 129,9 % | 138,7 % | 43,6 % | 43,7 % | 124,5 % | 78,2 % | 65,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 71 792 € · 28,5 %
- Põhivara 180 224 € · 71,5 %
- Lühiajalised kohustised 1 605 € · 0,6 %
- Omakapital 250 411 € · 99,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 44,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 097 € | 1 283 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 997 € | 1 168 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 304 € | 1 189 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 032 € | 1 151 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 050 € | 1 162 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 835 € | 1 307 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 129 € | 1 243 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 202 € | 1 315 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 366 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 428 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 117,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 822 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: Eret Lukas
- Sunmill SPV1 OÜ Osanik
- Viiluka OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Linnumäe Puhkekeskus Likvideerija Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSadama tn 31, Kärdla linn, 92411
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 50. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Hiiu maakond 20,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 247 |
| Toetused kokku | 1 247 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 1 247 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.03.2025Muutmiskanne Ä 30054764 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30054764 / 6
-
13.03.2018Muutmiskanne Ä 30054764 / 5
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30054764 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 30054764 / 3
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 30054764 / 2
-
22.12.2014Esmakanne Ä 30054764
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 31.01.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 26.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |