Lean OÜ
Registrisse kantud 12773138Lean OÜ (registrikood 12773138) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 905 427 eurot ja puhaskasum 39 091 eurot, bilansimaht 401 847 eurot. Juhatuse liikmed on Aleksandr Miina, Roman Zahharov. Maksuvõlg on 9 972,99 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.12.2014 (11 a 9 k) · Narva mnt 7b, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE101771018 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101771018
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 2024: 8,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,6 % | 2024: 28,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,4 % | 2024: 74,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | −8,2 % | 2024: +28,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 905 427 | 986 244 | 768 364 | 857 763 | 765 709 | 519 360 | 489 515 |
| Puhaskasum | 39 091 | 84 735 | -5 419 | 40 403 | 119 293 | 56 110 | 57 789 |
| Käibevara | 277 662 | 280 130 | 257 337 | 243 803 | 256 360 | 135 967 | 154 640 |
| Põhivara | 124 185 | 126 076 | 128 402 | 130 951 | 86 625 | 86 625 | 40 169 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 401 847 | 406 206 | 385 739 | 374 754 | 342 985 | 222 592 | 194 809 |
| Kohustised kokku | 114 773 | 104 223 | 144 491 | 108 086 | 114 721 | 65 115 | 37 908 |
| Omakapital | 287 074 | 301 983 | 241 248 | 266 668 | 228 264 | 157 477 | 156 901 |
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 8,6 % | -0,7 % | 4,7 % | 15,6 % | 10,8 % | 11,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 277 662 € · 69,1 %
- Põhivara 124 185 € · 30,9 %
- Lühiajalised kohustised 97 763 € · 24,3 %
- Pikaajalised kohustised 17 010 € · 4,2 %
- Omakapital 287 074 € · 71,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62201 Arvutialased konsultatsioonid põhitegevus 692 633 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 212 794 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 51 879 € | 17 009 € | 194 380 € | 7 |
| II kv 2026 | 56 738 € | 18 486 € | 256 725 € | 6 |
| I kv 2026 | 53 766 € | 22 586 € | 247 673 € | 6 |
| IV kv 2025 | 71 035 € | 29 380 € | 239 395 € | 7 |
| III kv 2025 | 67 826 € | 30 042 € | 208 672 € | 9 |
| II kv 2025 | 79 617 € | 40 831 € | 263 571 € | 9 |
| I kv 2025 | 87 227 € | 45 940 € | 256 550 € | 8 |
| IV kv 2024 | 88 794 € | 45 311 € | 291 052 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 293 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 670 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 32,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 64 793 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 558 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 9 972,99 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aleksandr Miina
- TAO Technologies OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Zenstudio OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Lean Enterprise Estonia Juhatuse liige
-
Roman Zahharov
- Mittetulundusühing Lean Enterprise Estonia Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Narva mnt 7b244603 · alates 03.05.2023
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 317 | 7 578 |
| Müük avalikule sektorile | 10 304 | 28 587 |
| Toetused kokku | 5 317 | 7 578 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 5 317 €
- Luunja Vallavalitsus · maksed 4 092 €
- Sisekaitseakadeemia · maksed 3 534 €
- MTÜ Lääne-Viru Omavalitsuste Liit · maksed 1 488 €
- Kohtla-Järve Linnavalitsus · maksed 1 190 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 440 230 € ilma raamlepinguteta-
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · 11.03.2024 · ühispakkumus
-
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · 04.09.2023 · ühispakkumus
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.07.2026Muutmiskanne Ä 10203817 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10203817 / 8
-
03.11.2022Muutmiskanne Ä 10203817 / 7
-
08.06.2022Muutmiskanne Ä 10203817 / 6
-
10.06.2019Muutmiskanne Ä 10203817 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10203817 / 4
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 10203817 / 3
-
30.08.2016Muutmiskanne Ä 10203817 / 2
-
23.12.2014Esmakanne Ä 10203817
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |