Rahatark OÜ
Registrisse kantud 12779603Rahatark OÜ (registrikood 12779603) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 8 070 eurot ja puhaskasum 12 314 eurot, bilansimaht 63 625 eurot. Juhatuse liikmed on Margit Sakk, Tarmo Tisler. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.01.2015 (11 a 9 k) · Kummeli tee 5, Tallinn, 11912
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 152,6 % | 2024: 52,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,6 % | 2024: 8,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 98,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 19,7 | 2024: 20,2 |
| Müügitulu kasv | +0,7 % | 2024: +1,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 070 | 8 015 | 7 875 | 7 590 | 3 100 | 7 200 | 7 200 |
| Puhaskasum | 12 314 | 4 208 | 6 605 | 2 949 | 10 967 | 6 701 | 8 590 |
| Käibevara | 13 230 | 13 565 | 12 147 | 5 523 | 1 643 | 4 184 | 4 782 |
| Põhivara | 50 395 | 37 747 | 34 907 | 34 926 | 37 467 | 22 329 | 15 030 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 63 625 | 51 312 | 47 054 | 40 449 | 39 110 | 26 513 | 19 812 |
| Kohustised kokku | 670 | 670 | 620 | 620 | 2 230 | 600 | 600 |
| Omakapital | 62 955 | 50 642 | 46 434 | 39 829 | 36 880 | 25 913 | 19 212 |
| Kasumimarginaal | 152,6 % | 52,5 % | 83,9 % | 38,9 % | 353,8 % | 93,1 % | 119,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 230 € · 20,8 %
- Põhivara 50 395 € · 79,2 %
- Lühiajalised kohustised 670 € · 1,1 %
- Omakapital 62 955 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 19,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 974 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 658 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKummeli tee 5, Tallinn, 11912
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50000443 / 6
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50000443 / 5
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50000443 / 4
-
12.04.2016Muutmiskanne Ä 50000443 / 3
-
11.06.2015Muutmiskanne Ä 50000443 / 2
-
09.01.2015Esmakanne Ä 50000443
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |