Jansatec OÜ
Registrisse kantud 12779678Jansatec OÜ (registrikood 12779678) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Sindi linn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2025. aasta müügitulu oli 310 eurot ja puhaskasum 150 eurot, bilansimaht 14 321 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jan Savila. Juhatuse liige on Jan Savila. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.01.2015 (11 a 9 k) · Lai tn 4, Sindi linn, 86705
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 48,4 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,6 % | 2024: -7,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 16,0 % | 2024: 15,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 2,6 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −57,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 310 | 0 | 200 | 5 564 | 27 531 | 21 501 | 16 888 |
| Puhaskasum | 150 | -160 | -223 | -1 390 | 1 225 | 6 666 | -6 576 |
| Käibevara | 14 321 | 14 011 | 14 011 | 15 315 | 24 393 | 43 961 | 38 144 |
| Põhivara | 0 | 160 | 320 | 480 | 640 | 0 | 215 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 321 | 14 171 | 14 331 | 15 795 | 25 033 | 43 961 | 38 359 |
| Kohustised kokku | 12 033 | 12 033 | 12 033 | 13 273 | 21 122 | 41 274 | 42 338 |
| Omakapital | 2 288 | 2 138 | 2 298 | 2 522 | 3 911 | 2 687 | -3 979 |
| Kasumimarginaal | 48,4 % | – | -111,5 % | -25,0 % | 4,4 % | 31,0 % | -38,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 321 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 395 € · 37,7 %
- Pikaajalised kohustised 6 638 € · 46,4 %
- Omakapital 2 288 € · 16,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 84,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 880 € | 0 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 2 783 € | 0 |
| I kv 2022 | 1 658 € | 147 € | 9 222 € | 0 |
III kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 293 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLai tn 4, Sindi linn, 86705
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50000447 / 6
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50000447 / 5
-
08.01.2018Muutmiskanne Ä 50000447 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50000447 / 3
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50000447 / 2
-
09.01.2015Esmakanne Ä 50000447
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |