ReFence OÜ
Registrisse kantud 12779690ReFence OÜ (registrikood 12779690) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Vanamõisa küla, tegevusala muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine (EMTAK 25119). 2025. aasta müügitulu oli 17 525 eurot ja puhaskasum 489 eurot, bilansimaht 90 712 eurot. Juhatuse liikmed on Indrek Keevallik, Kaupo Reskov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.01.2015 (11 a 9 k) · Suurevälja tee 17a, Vanamõisa küla, 76505
Registriandmed KMKR EE101800086 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101800086
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 2024: 15,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,1 % | 2024: 297,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,3 % | 2024: 2,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,1 | 2024: 5,7 |
| Müügitulu kasv | −65,3 % | 2024: +42,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −32,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 525 | 50 447 | 35 300 | 65 089 | 111 810 | 129 071 | 153 884 |
| Puhaskasum | 489 | 7 582 | -7 715 | -1 819 | -10 639 | -23 073 | 51 973 |
| Käibevara | 63 741 | 73 407 | 69 922 | 72 445 | 72 096 | 54 534 | 46 793 |
| Põhivara | 26 971 | 29 657 | 31 729 | 36 109 | 40 489 | 15 065 | 23 276 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 90 712 | 103 064 | 101 651 | 108 554 | 112 585 | 69 599 | 70 069 |
| Kohustised kokku | 87 679 | 100 519 | 106 688 | 105 875 | 108 088 | 54 463 | 34 359 |
| Omakapital | 3 033 | 2 545 | -5 037 | 2 679 | 4 497 | 15 136 | 35 710 |
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 15,0 % | -21,9 % | -2,8 % | -9,5 % | -17,9 % | 33,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 63 741 € · 70,3 %
- Põhivara 26 971 € · 29,7 %
- Lühiajalised kohustised 15 468 € · 17,1 %
- Pikaajalised kohustised 72 211 € · 79,6 %
- Omakapital 3 033 € · 3,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 96,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 29,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 630 € | 0 |
| II kv 2026 | 25 € | 0 € | 1 250 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 010 € | 1 045 € | 6 426 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 046 € | 1 085 € | 1 743 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 286 € | 1 085 € | 5 073 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 885 € | 1 085 € | 6 410 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 093 € | 1 006 € | 6 686 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 243 € | 963 € | 7 382 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 877 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaupo Reskov
- Res-Res OÜ Juhatuse liige
-
Indrek Keevallik
- Res-Res OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSuurevälja tee 17a, Vanamõisa küla, 76505
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.11.2024Muutmiskanne Ä 50000451 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50000451 / 5
-
01.04.2020Muutmiskanne Ä 50000451 / 4
-
26.03.2020Muutmiskanne Ä 50000451 / M4
-
25.03.2020Muutmiskanne Ä 50000451 / M3
-
19.03.2020Muutmiskanne Ä 50000451 / M2
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50000451 / 3
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50000451 / 2
-
09.01.2015Esmakanne Ä 50000451
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |