Marktstar OÜ
Registrisse kantud 12787643Marktstar OÜ (registrikood 12787643) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46191). 2025. aasta müügitulu oli 3 788 404 eurot ja puhaskasum 51 095 eurot, bilansimaht 99 899 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Georgi Kuhi. Juhatuse liige on Georgi Kuhi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.01.2015 (11 a 8 k) · Jumika tee 14, Tallinn, 11912
Registriandmed KMKR EE102564716 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102564716
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 2024: 1,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 54,4 % | 2024: 41,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,1 % | 2024: 24,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,8 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +294,8 % | 2024: +315,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 788 404 | 959 464 | 230 906 | 46 900 | 0 | 0 | 9 000 |
| Puhaskasum | 51 095 | 17 967 | 18 037 | 4 380 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 34 489 | 87 240 | 26 732 | 9 580 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Põhivara | 65 410 | 86 066 | – | – | – | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 99 899 | 173 306 | 26 732 | 9 580 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Kohustised kokku | 5 921 | 130 422 | 1 815 | 2 700 | – | 0 | 0 |
| Omakapital | 93 978 | 42 884 | 24 917 | 6 880 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 1,9 % | 7,8 % | 9,3 % | – | – | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 34 489 € · 34,5 %
- Põhivara 65 410 € · 65,5 %
- Lühiajalised kohustised 5 921 € · 5,9 %
- Omakapital 93 978 € · 94,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 1 054 € | 145 596 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 026 € | 703 € | 100 510 € | 1 |
| I kv 2026 | 965 € | 1 027 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 972 € | 221 353 € | 1 |
| III kv 2025 | 913 € | 972 € | 26 050 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 621 € | 972 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 860 € | 916 € | 8 338 € | 1 |
| IV kv 2024 | 803 € | 806 € | 1 048 890 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 351 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 48 532 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 676 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJumika tee 14, Tallinn, 11912
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 42. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 294,9 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50001304 / 11
-
30.11.2022Muutmiskanne Ä 50001304 / 10
-
10.03.2021Muutmiskanne Ä 50001304 / 9
-
26.11.2019Muutmiskanne Ä 50001304 / 8
-
25.11.2019Muutmiskanne Ä 50001304 / 7
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50001304 / 6
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50001304 / 5
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 50001304 / 4
-
23.04.2015Ümberkujundamiskanne Ä 50001304 / 3
-
17.04.2015Muutmiskanne Ä 50001304 / 2
-
23.01.2015Esmakanne Ä 50001304
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |