Scanlevel OÜ
Registrisse kantud 12788648Scanlevel OÜ (registrikood 12788648) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Väätsa alevik, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 61 650 eurot ja puhaskasum -9 785 eurot, bilansimaht 37 720 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Veiko Õisma. Juhatuse liige on Veiko Õisma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.01.2015 (11 a 8 k) · Pikk tn 2, Väätsa alevik, 72801
Registriandmed KMKR EE101783970 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101783970
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -15,9 % | 2024: -41,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -29,8 % | 2024: -54,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,1 % | 2024: 82,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,3 | 2024: 3,7 |
| Müügitulu kasv | −2,2 % | 2024: +55,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 61 650 | 63 030 | 40 601 | 73 896 | 56 016 | 63 777 | 62 327 |
| Puhaskasum | -9 785 | -25 843 | 704 | 27 833 | 22 312 | 23 882 | 22 075 |
| Käibevara | 30 789 | 29 166 | 74 341 | 70 616 | 63 192 | 50 562 | 76 423 |
| Põhivara | 6 931 | 28 556 | 33 357 | 40 405 | 9 229 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 720 | 57 722 | 107 698 | 111 021 | 72 421 | 50 562 | 76 423 |
| Kohustised kokku | 4 853 | 10 070 | 14 704 | 18 730 | 1 019 | 1 472 | 1 215 |
| Omakapital | 32 867 | 47 652 | 92 994 | 92 291 | 71 402 | 49 090 | 75 208 |
| Kasumimarginaal | -15,9 % | -41,0 % | 1,7 % | 37,7 % | 39,8 % | 37,4 % | 35,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 30 789 € · 81,6 %
- Põhivara 6 931 € · 18,4 %
- Lühiajalised kohustised 4 853 € · 12,9 %
- Omakapital 32 867 € · 87,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 756 € | 1 671 € | 15 000 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 408 € | 1 977 € | 14 700 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 773 € | 1 688 € | 14 600 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 865 € | 2 225 € | 15 050 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 808 € | 1 724 € | 15 000 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 962 € | 1 724 € | 16 900 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 032 € | 1 929 € | 14 730 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 832 € | 1 895 € | 18 808 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 585 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 557 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 95,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 000 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 071 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPikk tn 2, Väätsa alevik, 72801
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.06.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50001421 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50001421 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50001421 / 6
-
12.12.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50001421 / 5
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50001421 / 4
-
31.03.2015Ümberkujundamiskanne Ä 50001421 / 3
-
26.03.2015Muutmiskanne Ä 50001421 / 2
-
26.01.2015Esmakanne Ä 50001421
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |