OÜ Treco
Registrisse kantud 12792182OÜ Treco (registrikood 12792182) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Ninase küla, tegevusala silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine (EMTAK 14101). 2025. aasta müügitulu oli 11 176 eurot ja puhaskasum -1 209 eurot, bilansimaht 11 995 eurot. Juhatuse liikmed on Janne Koovisk, Kerli Koovisk, Tarmo Aasa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.01.2015 (11 a 8 k) · Taga-Kuuli/2, Ninase küla, 93613
Registriandmed KMKR EE102332126 · osakapital 2 596 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102332126
- Osakapital
- 2 596 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -10,8 % | 2024: -23,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -67,2 % | 2024: -96,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,0 % | 2024: 27,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −7,8 % | 2024: −21,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 176 | 12 116 | 15 428 | 18 885 | 13 418 | 10 895 | 3 543 |
| Puhaskasum | -1 209 | -2 886 | -2 908 | 434 | 2 538 | 3 112 | -369 |
| Käibevara | 11 546 | 10 145 | 11 365 | 13 418 | 10 766 | 5 966 | 2 347 |
| Põhivara | 449 | 698 | 1 329 | 865 | 1 281 | 1 696 | 2 112 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 995 | 10 843 | 12 694 | 14 283 | 12 047 | 7 662 | 4 459 |
| Kohustised kokku | 10 197 | 7 836 | 6 801 | 5 482 | 3 680 | 1 833 | 1 742 |
| Omakapital | 1 798 | 3 007 | 5 893 | 8 801 | 8 367 | 5 829 | 2 717 |
| Kasumimarginaal | -10,8 % | -23,8 % | -18,8 % | 2,3 % | 18,9 % | 28,6 % | -10,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 546 € · 96,3 %
- Põhivara 449 € · 3,7 %
- Lühiajalised kohustised 10 197 € · 85,0 %
- Omakapital 1 798 € · 15,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 85,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 276 € | 0 € | 3 016 € | 0 |
| II kv 2026 | 134 € | 0 € | 2 081 € | 0 |
| I kv 2026 | 142 € | 0 € | 2 415 € | 0 |
| IV kv 2025 | 298 € | 0 € | 3 140 € | 0 |
| III kv 2025 | 472 € | 0 € | 5 610 € | 0 |
| II kv 2025 | 20 € | 0 € | 1 833 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 795 € | 0 |
| IV kv 2024 | 393 € | 0 € | 5 162 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 92 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 005 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kerli Koovisk
- OÜ Tongrite Tegelik kasusaaja
-
Tarmo Aasa
- OÜ Tongrite Juhatuse liige
- Aasa Hooldus OÜ Osanik
-
Janne Koovisk
- Saare Loodusspaa OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTaga-Kuuli/2, Ninase küla, 93613
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurimad juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 14) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 161 | 884 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tartu Loomemajanduskeskus · maksed 161 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50001740 / 5
-
26.10.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50001740 / 4
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 50001740 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50001740 / 2
-
30.01.2015Esmakanne Ä 50001740
-
29.01.2015Esmakanne Ä 50001740 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |