PELLIT OÜ
Registrisse kantud 12794867PELLIT OÜ (registrikood 12794867) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Õssu küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 18 329 eurot ja puhaskasum 3 225 eurot, bilansimaht 163 615 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jelena Pellijeff. Juhatuse liige on Jelena Pellijeff. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.02.2015 (11 a 8 k) · Lepiku tee 7, Õssu küla, 61713
Registriandmed KMKR EE101851624 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101851624
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,6 % | 2024: -1,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,0 % | 2024: -0,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 125,0 | 2024: 124,8 |
| Müügitulu kasv | −49,2 % | 2024: +17,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 329 | 36 059 | 30 810 | 41 370 | 41 100 | 43 800 | 61 849 |
| Puhaskasum | 3 225 | -557 | 6 014 | 11 375 | 15 550 | 9 519 | 30 254 |
| Käibevara | 163 615 | 160 367 | 161 234 | 154 481 | 143 129 | 127 770 | 117 468 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 569 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 163 615 | 160 367 | 161 234 | 154 481 | 143 129 | 127 770 | 118 037 |
| Kohustised kokku | 1 309 | 1 285 | 1 595 | 856 | 879 | 1 070 | 856 |
| Omakapital | 162 306 | 159 082 | 159 639 | 153 625 | 142 250 | 126 700 | 117 181 |
| Kasumimarginaal | 17,6 % | -1,5 % | 19,5 % | 27,5 % | 37,8 % | 21,7 % | 48,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 163 615 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 309 € · 0,8 %
- Omakapital 162 306 € · 99,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 125,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 771 € | 837 € | 2 974 € | 1 |
| II kv 2026 | 825 € | 837 € | 2 425 € | 1 |
| I kv 2026 | 825 € | 837 € | 1 022 € | 1 |
| IV kv 2025 | 827 € | 837 € | 4 218 € | 1 |
| III kv 2025 | 709 € | 837 € | 2 069 € | 1 |
| II kv 2025 | 780 € | 837 € | 2 139 € | 1 |
| I kv 2025 | 820 € | 835 € | 8 733 € | 1 |
| IV kv 2024 | 354 € | 831 € | 9 317 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 257 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 279 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 991 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 537 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLepiku tee 7, Õssu küla, 61713
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50002087 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50002087 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50002087 / 3
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50002087 / 2
-
04.02.2015Esmakanne Ä 50002087
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |