LUVEN OÜ
Registrisse kantud 12797848LUVEN OÜ (registrikood 12797848) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 28 182 eurot ja puhaskasum 7 653 eurot, bilansimaht 34 624 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sven Luka. Juhatuse liige on Sven Luka. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.02.2015 (11 a 8 k) · Maleva tn 14, Tallinn, 11711
Registriandmed KMKR EE101793203 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101793203
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 27,2 % | 2024: 42,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,6 % | 2024: 60,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,6 % | 2024: 90,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,0 | 2024: 4,7 |
| Müügitulu kasv | −21,8 % | 2024: +3,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 182 | 36 031 | 34 743 | 30 931 | 20 857 | 21 868 | 24 607 |
| Puhaskasum | 7 653 | 15 362 | 10 815 | 1 736 | -1 319 | 1 922 | 2 492 |
| Käibevara | 19 797 | 12 618 | 6 491 | 3 821 | 2 573 | 2 850 | 3 568 |
| Põhivara | 14 827 | 15 310 | 14 645 | 15 753 | 19 740 | 20 831 | 18 357 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 34 624 | 27 928 | 21 136 | 19 574 | 22 313 | 23 681 | 21 925 |
| Kohustised kokku | 2 208 | 2 665 | 2 413 | 2 850 | 2 325 | 2 374 | 2 540 |
| Omakapital | 32 416 | 25 263 | 18 723 | 16 724 | 19 988 | 21 307 | 19 385 |
| Kasumimarginaal | 27,2 % | 42,6 % | 31,1 % | 5,6 % | -6,3 % | 8,8 % | 10,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 19 797 € · 57,2 %
- Põhivara 14 827 € · 42,8 %
- Lühiajalised kohustised 2 208 € · 6,4 %
- Omakapital 32 416 € · 93,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 42,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
73111 Reklaamiagentuuride tegevus põhitegevus 22 418 €
-
85599 Muu mujal liigitamata õpe 5 764 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 526 € | 1 421 € | 5 347 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 319 € | 1 344 € | 5 089 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 403 € | 1 256 € | 5 579 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 780 € | 1 273 € | 7 389 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 545 € | 1 305 € | 5 605 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 684 € | 1 305 € | 8 074 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 933 € | 1 282 € | 8 130 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 917 € | 1 723 € | 17 504 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 842 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 474 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 56,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 47,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 782 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 911 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMaleva tn 14, Tallinn, 11711
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 023 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Ülikool · maksed 803 €
- Tallinna Keskraamatukogu · maksed 220 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.10.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50002429 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50002429 / 9
-
28.01.2021Muutmiskanne Ä 50002429 / 8
-
24.01.2019Muutmiskanne Ä 50002429 / 7
-
23.01.2019Muutmiskanne Ä 50002429 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50002429 / 5
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50002429 / 4
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 50002429 / 3
-
07.06.2016Muutmiskanne Ä 50002429 / 2
-
10.02.2015Esmakanne Ä 50002429
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.01.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 09.03.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |