OÜ Steka
Registrisse kantud 12798233OÜ Steka (registrikood 12798233) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Uniküla, tegevusala muusika- ja kunstiõpe (EMTAK 85521). 2025. aasta müügitulu oli 288 eurot ja puhaskasum 145 eurot, bilansimaht 1 624 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaie Pungas. Juhatuse liige on Kaie Pungas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.02.2015 (11 a 8 k) · Kaare tn 21, Uniküla, 42322
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muusika- ja kunstiõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 50,3 % | 2024: 11,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,3 % | 2024: 33,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,1 % | 2024: 95,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,0 | 2024: 7,6 |
| Müügitulu kasv | −92,7 % | 2024: +15,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −38,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 288 | 3 921 | 3 407 | 3 772 | 3 438 | 3 333 | 0 |
| Puhaskasum | 145 | 467 | -902 | -1 339 | 1 451 | -1 687 | -35 |
| Käibevara | 631 | 476 | 0 | 528 | 1 459 | 1 742 | 3 426 |
| Põhivara | 993 | 1 003 | 1 013 | 1 404 | 1 796 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 624 | 1 479 | 1 013 | 1 932 | 3 255 | 1 742 | 3 426 |
| Kohustised kokku | 63 | 63 | 64 | 81 | 65 | 3 | 0 |
| Omakapital | 1 561 | 1 416 | 949 | 1 851 | 3 190 | 1 739 | 3 426 |
| Kasumimarginaal | 50,3 % | 11,9 % | -26,5 % | -35,5 % | 42,2 % | -50,6 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 631 € · 38,9 %
- Põhivara 993 € · 61,1 %
- Lühiajalised kohustised 63 € · 3,9 %
- Omakapital 1 561 € · 96,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 61,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 278 € | 301 € | 0 € | 0 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKaare tn 21, Uniküla, 42322
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 228 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Kaitseliit · maksed 228 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50002481 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50002481 / 4
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50002481 / 3
-
05.09.2016Muutmiskanne Ä 50002481 / 2
-
11.02.2015Esmakanne Ä 50002481
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.11.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 26.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |