Massin OÜ
Registrisse kantud 12798486Massin OÜ (registrikood 12798486) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Vaskjala küla, tegevusala põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük (EMTAK 46611). 2025. aasta müügitulu oli 157 031 eurot ja puhaskasum -13 315 eurot, bilansimaht 315 124 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Päär Altroff. Juhatuse liige on Päär Altroff. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.02.2015 (11 a 8 k) · Sillavahe tee 27, Vaskjala küla, 75313
Registriandmed KMKR EE101780287 · osakapital 6 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101780287
- Osakapital
- 6 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -8,5 % | 2024: -0,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,3 % | 2024: -0,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,9 % | 2024: 97,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 39,1 | 2024: 36,7 |
| Müügitulu kasv | −54,4 % | 2024: −38,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 157 031 | 344 250 | 559 927 | 646 490 | 455 410 | 203 725 | 301 267 |
| Puhaskasum | -13 315 | -2 318 | 137 878 | 122 586 | 95 015 | 34 782 | 66 730 |
| Käibevara | 254 377 | 285 385 | 589 637 | 478 548 | 339 001 | 238 731 | 252 811 |
| Põhivara | 60 747 | 67 625 | 16 470 | 18 972 | 21 474 | 23 976 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 315 124 | 353 010 | 606 107 | 497 520 | 360 475 | 262 707 | 252 811 |
| Kohustised kokku | 6 498 | 7 769 | 47 906 | 77 197 | 62 738 | 59 985 | 84 871 |
| Omakapital | 308 626 | 345 241 | 558 201 | 420 323 | 297 737 | 202 722 | 167 940 |
| Kasumimarginaal | -8,5 % | -0,7 % | 24,6 % | 19,0 % | 20,9 % | 17,1 % | 22,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 254 377 € · 80,7 %
- Põhivara 60 747 € · 19,3 %
- Lühiajalised kohustised 6 498 € · 2,1 %
- Omakapital 308 626 € · 97,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 39,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 403 € | 1 124 € | 5 422 € | 0 |
| II kv 2026 | 36 917 € | 1 124 € | 113 485 € | 0 |
| I kv 2026 | 14 259 € | 1 278 € | 61 534 € | 0 |
| IV kv 2025 | 15 819 € | 1 586 € | 29 027 € | 0 |
| III kv 2025 | 10 559 € | 1 586 € | 31 844 € | 0 |
| II kv 2025 | 13 186 € | 1 586 € | 59 278 € | 0 |
| I kv 2025 | 15 090 € | 1 500 € | 45 710 € | 0 |
| IV kv 2024 | 27 268 € | 1 343 € | 67 077 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 468 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 375 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 80,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 807 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Päär Altroff
- Prometo OÜ Juhatuse liige
- Tiki Films OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSillavahe tee 27, Vaskjala küla, 75313
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 35 706 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Meremuuseum · maksed 35 706 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50002508 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50002508 / 4
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50002508 / 3
-
07.07.2017Muutmiskanne Ä 50002508 / 2
-
22.06.2017Muutmiskanne Ä 50002508 / M2
-
15.06.2017Muutmiskanne Ä 50002508 / M1
-
11.02.2015Esmakanne Ä 50002508
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |