Vendy OÜ
Registrisse kantud 12799994Vendy OÜ (registrikood 12799994) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala muude toidukaupade jaemüük (EMTAK 47271). 2025. aasta müügitulu oli 186 544 eurot ja puhaskasum 8 297 eurot, bilansimaht 90 634 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Irina Šebaršova. Juhatuse liige on Irina Šebaršova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.02.2015 (11 a 8 k) · Seminari tn 19, Rakvere linn, 44316
Registriandmed KMKR EE101777326 · osakapital 5 315 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101777326
- Osakapital
- 5 315 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude toidukaupade jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 2024: 1,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,7 % | 2024: 9,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,3 % | 2024: 33,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +26,9 % | 2024: +23,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +23,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 186 544 | 146 987 | 118 916 | 101 057 | 65 402 | 65 614 | 88 032 |
| Puhaskasum | 8 297 | 2 807 | 15 002 | 6 749 | -9 193 | 1 249 | 1 644 |
| Käibevara | 31 200 | 32 845 | 21 869 | 34 837 | 28 354 | 31 994 | 24 383 |
| Põhivara | 59 434 | 58 246 | 54 710 | 43 955 | 56 336 | 68 252 | 68 955 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 90 634 | 91 091 | 76 579 | 78 792 | 84 690 | 100 246 | 93 338 |
| Kohustised kokku | 52 314 | 61 068 | 49 363 | 61 578 | 74 225 | 80 588 | 74 929 |
| Omakapital | 38 320 | 30 023 | 27 216 | 17 214 | 10 465 | 19 658 | 18 409 |
| Kasumimarginaal | 4,4 % | 1,9 % | 12,6 % | 6,7 % | -14,1 % | 1,9 % | 1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 31 200 € · 34,4 %
- Põhivara 59 434 € · 65,6 %
- Lühiajalised kohustised 27 629 € · 30,5 %
- Pikaajalised kohustised 24 685 € · 27,2 %
- Omakapital 38 320 € · 42,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 723 € | 0 € | 30 796 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 648 € | 0 € | 63 036 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 575 € | 0 € | 55 706 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 111 € | 0 € | 67 974 € | 0 |
| III kv 2025 | 745 € | 0 € | 23 226 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 219 € | 0 € | 49 888 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 506 € | 0 € | 42 827 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 908 € | 0 € | 61 428 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 241 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 265 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Irina Šebaršova
- Osaühing VIDEOEKSPRESS Juhatuse liige
- Rakvere linn, Lai tn 14 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 992 | 1 230 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 992 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.12.2023Muutmiskanne Ä 50002660 / 10
-
27.11.2023Muutmiskanne Ä 50002660 / 9
-
21.11.2023Muutmiskanne Ä 50002660 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50002660 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50002660 / 6
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50002660 / 5
-
17.05.2017Muutmiskanne Ä 50002660 / 4
-
08.05.2017Muutmiskanne Ä 50002660 / M1
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 50002660 / 3
-
06.04.2015Muutmiskanne Ä 50002660 / 2
-
13.02.2015Esmakanne Ä 50002660
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |