OÜ Puupõld
Registrisse kantud 12800208OÜ Puupõld (registrikood 12800208) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Raavitsa küla, tegevusala muu infoalane tegevus (EMTAK 63921). 2025. aasta müügitulu oli 80 561 eurot ja puhaskasum 22 586 eurot, bilansimaht 77 038 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Kristjan Sepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.02.2015 (11 a 8 k) · Priisali, Raavitsa küla, 68112
Registriandmed KMKR EE102018259 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102018259
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu infoalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 28,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,3 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,8 % | 2024: 94,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,0 | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | +32,6 % | 2024: +67,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +31,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 80 561 | 60 764 | 36 195 | 40 359 | 27 973 | 20 799 | 26 869 |
| Puhaskasum | 22 586 | -13 | 11 091 | 20 992 | 15 354 | 2 417 | 7 094 |
| Käibevara | 33 546 | 12 287 | 14 020 | 20 313 | 16 044 | 9 465 | 12 633 |
| Põhivara | 43 492 | 47 965 | 52 377 | 44 398 | 30 945 | 23 660 | 5 074 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 77 038 | 60 252 | 66 397 | 64 711 | 46 989 | 33 125 | 17 707 |
| Kohustised kokku | 4 794 | 3 593 | 4 725 | 14 129 | 17 400 | 18 890 | 5 889 |
| Omakapital | 72 244 | 56 659 | 61 672 | 50 582 | 29 589 | 14 235 | 11 818 |
| Kasumimarginaal | 28,0 % | 0,0 % | 30,6 % | 52,0 % | 54,9 % | 11,6 % | 26,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 546 € · 43,5 %
- Põhivara 43 492 € · 56,5 %
- Lühiajalised kohustised 4 794 € · 6,2 %
- Omakapital 72 244 € · 93,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 56,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
63921 Muu infoalane tegevus põhitegevus 70 189 €
-
01291 Muude mitmeaastaste taimede kasvatus 7 176 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 3 168 €
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük 28 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 254 € | 1 686 € | 17 999 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 999 € | 2 528 € | 15 776 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 552 € | 1 015 € | 20 089 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 332 € | 1 359 € | 28 373 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 928 € | 1 359 € | 19 374 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 603 € | 1 359 € | 16 685 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 392 € | 1 223 € | 22 995 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 169 € | 951 € | 16 978 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 085 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 562 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 51,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 000 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Liivimaa Apteegid OÜ | 29 % | 725 € | 01.09.2023 | 884 408 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Liivimaa Apteegid OÜ 29 %
Skeem
LEI 984500A65DM489D7C038
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPriisali, Raavitsa küla, 68112
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 770 | 1 419 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järva Vallavalitsus · maksed 3 770 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50001163 / 6
-
30.06.2023Muutmiskanne Ä 50001163 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50001163 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50001163 / 3
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50001163 / 2
-
13.02.2015Esmakanne Ä 50001163
-
21.01.2015Esmakanne Ä 50001163 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |