Elevaare OÜ
Registrisse kantud 12802408Elevaare OÜ (registrikood 12802408) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 17 034 eurot ja puhaskasum 8 531 eurot, bilansimaht 56 760 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eelika Evartov. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Eelika Evartov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.02.2015 (11 a 8 k) · Lible tn 4, Tallinn, 10612
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 50,1 % | 2024: -54,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,5 % | 2024: -10,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,3 % | 2024: 95,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 36,6 | 2024: 23,6 |
| Müügitulu kasv | +87,0 % | 2024: −83,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −15,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 034 | 9 111 | 54 513 | 48 900 | 45 197 | 39 947 | 39 817 |
| Puhaskasum | 8 531 | -4 954 | 20 646 | 16 367 | 23 443 | 22 803 | 9 412 |
| Käibevara | 56 760 | 48 743 | 67 175 | 73 391 | 64 076 | 42 609 | 29 043 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 56 760 | 48 743 | 67 175 | 73 391 | 64 076 | 42 609 | 29 043 |
| Kohustised kokku | 1 550 | 2 064 | 4 467 | 9 135 | 7 379 | 2 605 | 4 142 |
| Omakapital | 55 210 | 46 679 | 62 708 | 64 256 | 56 697 | 40 004 | 24 901 |
| Kasumimarginaal | 50,1 % | -54,4 % | 37,9 % | 33,5 % | 51,9 % | 57,1 % | 23,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 56 760 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 550 € · 2,7 %
- Omakapital 55 210 € · 97,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 36,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 991 € | 1 054 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 991 € | 1 054 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 965 € | 1 027 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 913 € | 972 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 913 € | 972 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 824 € | 869 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 762 € | 1 282 € | 50 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 225 € | 918 € | 530 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 330 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 351 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 676 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| VESTIGE VERDANT OÜ | 0,01 % | 1 € | 16.08.2023 | 0 €2023 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
VESTIGE VERDANT OÜ 0,01 %
Skeem
LEI 894500LSY9O4GDRP8228
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.06.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50002732 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50002732 / 7
-
27.05.2019Muutmiskanne Ä 50002732 / 6
-
15.05.2019Muutmiskanne Ä 50002732 / M2
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50002732 / 5
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50002732 / 4
-
05.10.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50002732 / 3
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 50002732 / 2
-
18.02.2015Esmakanne Ä 50002732
-
16.02.2015Esmakanne Ä 50002732 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 06.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 08.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |