Ergoway OÜ
Registrisse kantud 12804270Ergoway OÜ (registrikood 12804270) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Naage küla, tegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). 2025. aasta müügitulu oli 1 197 826 eurot ja puhaskasum 12 572 eurot, bilansimaht 313 387 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Triinu Sirge. Juhatuse liige on Triinu Sirge. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.02.2015 (11 a 7 k) · Lamedi tee 6, Naage küla, 76919
Registriandmed KMKR EE101788629 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101788629
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 2024: -5,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 40,4 % | 2024: -69,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,9 % | 2024: 76,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 4,1 |
| Müügitulu kasv | +411,6 % | 2024: +186,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +55,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 197 826 | 234 119 | 81 765 | 118 201 | 148 017 | 131 200 | 189 151 |
| Puhaskasum | 12 572 | -12 833 | -19 048 | 1 616 | 6 554 | 9 789 | 17 233 |
| Käibevara | 311 791 | 24 046 | 35 757 | 55 340 | 51 081 | 47 531 | 39 705 |
| Põhivara | 1 596 | 333 | 483 | 1 809 | 45 473 | 33 732 | 35 302 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 313 387 | 24 379 | 36 240 | 57 149 | 96 554 | 81 263 | 75 007 |
| Kohustised kokku | 282 268 | 5 832 | 4 860 | 6 721 | 47 742 | 39 005 | 42 539 |
| Omakapital | 31 119 | 18 547 | 31 380 | 50 428 | 48 812 | 42 258 | 32 468 |
| Kasumimarginaal | 1,0 % | -5,5 % | -23,3 % | 1,4 % | 4,4 % | 7,5 % | 9,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 311 791 € · 99,5 %
- Põhivara 1 596 € · 0,5 %
- Lühiajalised kohustised 282 268 € · 90,1 %
- Omakapital 31 119 € · 9,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 90,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük põhitegevus 1 172 914 €
-
72101 Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas 24 912 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 606 € | 1 241 € | 293 965 € | 1 |
| II kv 2026 | 69 930 € | 1 349 € | 654 363 € | 1 |
| I kv 2026 | 38 503 € | 1 272 € | 393 001 € | 1 |
| IV kv 2025 | 94 588 € | 2 343 € | 721 106 € | 1 |
| III kv 2025 | 48 533 € | 1 562 € | 404 640 € | 1 |
| II kv 2025 | 26 522 € | 0 € | 258 479 € | 1 |
| I kv 2025 | 13 125 € | 0 € | 125 457 € | 0 |
| IV kv 2024 | 15 256 € | 0 € | 115 361 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 202 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 414 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 12,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 97 988 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 796 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLamedi tee 6, Naage küla, 76919
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Harku vald 411,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.09.2025Muutmiskanne Ä 50003126 / 11
-
27.12.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50003126 / 10
-
17.05.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50003126 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50003126 / 8
-
22.02.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50003126 / 7
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50003126 / 6
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 50003126 / 5
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50003126 / 4
-
27.10.2016Muutmiskanne Ä 50003126 / 3
-
25.01.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50003126 / 2
-
23.02.2015Esmakanne Ä 50003126
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |